Hlavní navigace

Anketa Mobilní aplikace roku startuje. Nominujte svou oblíbenou appku

Redakce

Hledáme ty nejlepší aplikace pro mobilní telefony z rukou českých a slovenských vývojářů. Dejte o nich vědět.

Sedmý ročník ankety Mobilní aplikace roku právě startuje. Pokud jste za poslední rok narazili na zajímavou, užitečnou nebo zábavnou mobilní aplikaci z dílen českých či slovenských vývojářů, nominujte ji v anketě Mobilní aplikace roku. Čas máte až do 29. března

Stačí vyplnit krátký online formulář, který najdete na webu ankety Mobilní aplikace roku 2017. Své projekty mohou samozřejmě nominovat i samotní vývojáři, provozovatelé či jejich výrobci. 

Mobilní aplikace můžete letos nominovat v následujících devíti kategoriích:

  • Aplikace pro lepší svět
  • E-commerce aplikace
  • Klientský servis 
  • Média
  • Hry
  • Životní styl
  • Novinka roku
  • Počin roku
  • Marketingová inspirace

Čím více nominačních hlasů aplikace dostane, tím větší šance je, že se dostane do fáze hlasování, které proběhne v období od 18. dubna do 22. května. Veřejnost rozhodne o finálním pořadí v prvních sedmi kategoriích a o absolutním vítězi ankety.

Aplikace, která získá absolutně nejvyšší počet hlasů, se stane Mobilní aplikací roku 2017. Své ceny bude letos udělovat i odborná porota. Ta udělí cenu v kategorii Marketingová inspirace a cenu za Počin roku. Navíc rozdáme další dvě speciální ocenění, a to Zvláštní cenu Dobrého webu a Zvláštní cenu Nejpřístupnější aplikace. 

Marcom

Výsledky pak budou vyhlášeny 14. června na setkání COMMUNICATION WEDNESDAY. Vývojář vítězné aplikace získá bannerovou kampaň na serverech společnosti Internet Info v hodnotě 150 000 Kč.

Hlavním partnerem ankety je společnost T-Mobile. Partnerem je Dobrý web. Mediálními partnery jsou Dotekománie.cz, Letemsvětemapplem.eu, Lupa.cz, mobilenet.cz, Root.cz a SMARTmania.cz. Akce je uskutečněna v produkci společnosti Internet Info a pořadatelem je nezávislá podnikatelská síť TUESDAY Business Network.

Našli jste v článku chybu?
8. 3. 2017 0:07
Jan Brixner (neregistrovaný)

Mírně mimo téma, ale nemá někdo nějaký TIP na mobilní aplikaci? Mám čas, "mírné" znalosti a rád bych vyhrál příští ročník této ankety.

Co myslíte, že by mohlo mít úspěch na trhu nejen v ČR (spíše celosvětově)? Co vám chybí za službu? Co ještě neexistuje nebo funguje špatně? Nechcete někdo spolupracovat na něčem? Díky za podněty: jan.brixner@gma­il.com