Hlavní navigace

Ano, šéfe! se vrací. Na Slovensku začalo včera, Prima spouští castingy

UVNITŘ FOTO Výzvu restauracím, které se chtějí přihlásit do další řady kuchařské reality show Ano, šéfe! ze Zdeňkem Pohlreichem, zveřejnila v pondělí televize Prima. Stanice připravuje natáčení nových dílů, o jejichž nasazení zatím neinformovala. Na Slovensku v pondělí odstartovala první řada tohoto pořadu na televizi Joj, kde jí provází český šéfkuchař Jaroslav Žídek. Jojka nasadila Šéfa do pondělního pozdního prime time od 22:00 hod., i když původně ho chtěla podle serveru Mediálne.sk vysílat ve čtvrtek od 22:30.

K TÉMATU: Slovenským „šéfem Pohlreichem“ bude Jaroslav Žídek. Od jara na Jojce

Čtvrtá řada Ano, šéfe! na Primě se chce oproti předchozím dílům více zaměřit na pomoc a zlepšení obrazu vybraných restaurací. Když jsme zvažovali výrobu nových dílů pořadu, bylo pro mě zásadní, abychom se pokusili skutečně pomoci restauracím, ve kterých budeme natáčet. Samozřejmě se nám to nepodaří v každé epizodě, protože některým nebude možné pomoci, ale opravdu chceme zapracovat na tom, abychom pomohli majitelům přetvořit jejich podnik na místo, které se místo noční můry stane zdrojem profitu a spokojenosti, říká moderátor Zdeněk Pohlreich.

Inzerát na slovenskou verzi Ano, šéfe! na televizi Joj (Foto: Mediálne.sk)

Prima už spustila i speciální internetovou stránku, na které se mohou majitelé restaurací hlásit do čtvrté řady Ano, šéfe!. Najdou ji na adrese http://www.ipri­ma.cz/anosefe.

Našli jste v článku chybu?