Hlavní navigace

Antivirová společnost McAfee prý doplácí u veřejnosti na události týkající se jejího zakladatele

Daniel Dočekal

John McAfee již řadu let nemá s antivirovou společností téhož jména nic společného (tedy až na to, že ji založil a poté prodal), ale společnost přesto doplácí u veřejnosti na mediální pozornost věnovanou jeho poněkud dramatickému životu v Belize, následnému útěku do sousední země a zadržení.  Podle analýz společnosti YouGov je vnímání veřejnosti na nejnižším možné bodě za posledních pět let. YouGov vše dává do přímé souvislosti s událostmi okolo Johna McAfee. John McAfee přitom se známou…

John McAfee již řadu let nemá s antivirovou společností téhož jména nic společného (tedy až na to, že ji založil a poté prodal), ale společnost přesto doplácí u veřejnosti na mediální pozornost věnovanou jeho poněkud dramatickému životu v Belize, následnému útěku do sousední země a zadržení. 

Podle analýz společnosti YouGov je vnímání veřejnosti na nejnižším možné bodě za posledních pět let. YouGov vše dává do přímé souvislosti s událostmi okolo Johna McAfee. John McAfee přitom se známou antivirovou společnosti nemá nic společného prakticky dvě desetiletí.

Zdroj: McAfee Brand Suffers.  Retired founder's woes still hurt perception of company, per study

Našli jste v článku chybu?
21. 12. 2012 8:33

Díváte se na to z pohledu ČR, kde si toho opravdu většina lidí ani nevšimla. Ale Američané tohle vnímají trochu jinak a docela věřím, že v USA s tím firma McAfee opravdu jistý problém má.

21. 12. 2012 11:16
Lemra lina (neregistrovaný)

Potvrzuju, ten AV je úplně k ničemu a ještě sám škodí.