Hlavní navigace

Aplikace peoplemetrového měření se rozšíří z iPhonu i na další zařízení

15. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
15. 3. 2011

Nejen mobilní telefony iPhone, ale i další přenosná zařízení budou moci v budoucnu využívat přístup k databázi dat o sledovanosti z takzvaných peoplemetrů. Slibuje to společnost At Media, která aplikaci k tomu určenou vyvinula ve spolupráci s firmou Inmite. Současná verze, jež je tedy k dispozici pouze pro majitele iPhonů, mezitím prošla inovací, a to v podobě doplnění modulu pro registraci uživatelů.

ICTZ23

K TÉMATU: Denní data o sledovanosti na iPhone? Aplikaci zdarma nabízí At Media

Aplikace je v nové podobě doplněna o modul registrace uživatelů, který umožňuje, aby registrovaní uživatelé dostali k dispozici informace a grafy založené na denních datech, zatímco uživatelé v At Media neregistrovaní, mají k dispozici informace a grafy založené na datech týdenních, uvedl při této příležitosti spoluzakladatel vývojářského studia Inmite Michal Šrajer. Aplikace pro mobilní telefony iPhone je zdarma k dispozici již od loňského listopadu. Data dodává Asociace televizních organizací, pro kterou je zpracovává společnost Mediaresearch.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.