Hlavní navigace

Apple iPad se mimo USA začne prodávat později

Jiří Macich ml.

Pro evropské zájemce o tablet iPad vydal Apple nemilou zprávu. Prodejnost ve Spojených státech je tak vysoká, že kvůli uspokojení zájmu amerických zákazníků Apple odkládá prodej v zahraničí. Jen za první týden bylo prodáno přes půl milionů kusů tohoto nejnovějšího prodejního hitu a to by ještě čísly měla zahýbat dostupnost 3G verze, která je pro americké zákazníky stále plánována na konec dubna. Předběžné objednávky z Evropy začne Apple přijímat od pondělí 10. května, kdy hodlá zveřejnit i…

Doba čtení: 1 minuta

Pro evropské zájemce o tablet iPad vydal Apple nemilou zprávu. Prodejnost ve Spojených státech je tak vysoká, že kvůli uspokojení zájmu amerických zákazníků Apple odkládá prodej v zahraničí. Jen za první týden bylo prodáno přes půl milionů kusů tohoto nejnovějšího prodejního hitu a to by ještě čísly měla zahýbat dostupnost 3G verze, která je pro americké zákazníky stále plánována na konec dubna. Předběžné objednávky z Evropy začne Apple přijímat od pondělí 10. května, kdy hodlá zveřejnit i cenovou nabídku pro evropskou klientelu.

V Evropě by se iPad měl podle dřívějších informací prodávat určitě v Německu, Španělsku, Velké Británii, Francii, Itálii a Švýcarsku. Mimo Evropu pak ještě v Kanadě, Austrálii nebo Japonsku. Jak to bude s dostupností v České republice zatím není známo a kvůli atypickému slotu na SIM kartu se tentokrát nelze spoléhat na šedý dovoz. Více o tomto tabletu si můžete přečíst v našem dřívějším článku iPad a všechno, co jste o něm chtěli vědět (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?