Hlavní navigace

Apple má (konečně) patent na rozhraní pro iTunes

19. 4. 2012
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Uživatelské rozhraní iTunes a zahrnutí aplikací, které si již uživatel koupil, způsob jakým uživatel v iTunes pracuje a kupuje obsah – to je obsah patentu 8,161,411 s názvem  „Graphical user interface for browsing, searching and presenting media items“. Společnost Apple patentovou přihlášku podala v roce 2004.

Uživatelské rozhraní iTunes a zahrnutí aplikací, které si již uživatel koupil, způsob jakým uživatel v iTunes pracuje a kupuje obsah – to je obsah patentu 8,161,411 s názvem  „Graphical user interface for browsing, searching and presenting media items“. Společnost Apple patentovou přihlášku podala v roce 2004.

Patent se týká iTunes v podobě samostatného programu a jakkoliv popisuje iTunes Music Store spuštěný v dubnu 2003, dodnes se v iTunes příliš nezměnilo.

Teď už jenom stačí chvíli počkat, právní­ci pracující pro Apple již jistě mají seznam obchodů s hudbou, filmy i aplikacemi, které se chystají zažalovat. 

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).