Hlavní navigace

Arabelu nakonec diváci neuvidí. Česká televize zreprízuje Bakaláře

14. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
14. 3. 2011

Těšili jste se, že vám Česká televize nabídne ve svém schématu od konce příštího týdne seriál Arabela? Pak se ho nedočkáte. Programové oddělení veřejnoprávního média z Kavčích hor totiž změnilo plány a místo něho zařadí od 25. března na ČT 1 povídkový cyklus Bakaláři. Arabela se měla vysílat v pátek od 18:10 v programovém okně, do kterého je nyní umístěn cyklus BBC Na kus řeči se zvířaty.

ČTĚTE TAKÉ: Česká televize zařazuje další retro: Sanitka, Arabela i Slovácko sa nesúdí

První díl Bakalářů z roku 1997 se bude jmenovat Svatba a objeví se v něm například Jiří Zahajský, Jaroslava Tvrzníková, Dana Syslová nebo Bronislav Poloczek. Další díl s názvem Sponzor z roku 1999 bude následovat o týden později ve stejný čas a nabídne divákům Ivu Janžurovou v roli ženy, která by měla podniknout zdánlivě nemožné. Podle původního plánu nasadí Česká televize také reprízy seriálů Sanitka a Slovácko sa nesúdí, o kterých jsme vás informovali již minulý týden.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).