Hlavní navigace

Archiv České televize už i na videoserveru Stream.cz

17. 1. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
17. 1. 2011

Česká televize umisťuje nově svůj on-line archiv také na videoserver Stream.cz. Upozornil na to Mediář.cz. Videokanál České televize je možné najít na adrese: http://www.stre­am.cz/ceskate­levize. Prozatím jsou zde dostupné pouze dvě stránky archivu. Zájemce si může pustit například několik epizod retro seriálu Vyprávěj, Evropské pexeso nebo animovaného Boba a Bobka.

ČTĚTE TAKÉ: Video České televize bude streamovat společnost KIT Digital

Cloud23

Jedná se o zkušební provoz, v rámci kterého ČT testuje možnosti spolupráce mezi Stream.cz a ČT se zaměřením na výnosy a potenciál popularizace pořadů a webu ČT mezi návštěvníky Stream.cz, uvedl pro Mediář.cz tiskový mluvčí veřejnoprávního média Ladislav Šticha. Jelikož je server Stream.cz oblíbený především u mladé generace, slibuje si Česká televize od tohoto kroku právě přilákání této cílové skupiny. Podle obchodního ředitele Roberta Kvapila by se díky tomu měly zvýšit roční příjmy z reklamy přibližně o tři miliony.

O spolupráci ČT s internetovou televizí Stream.cz a nových médiích ČT čtěte v zítřejším rozhovoru DigiZone.cz s výkonným ředitelem Nových médií ČT Milanem Fridrichem

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).