Hlavní navigace

Arena Sport nabídne v květnu zejména fotbal. Ale i golf a NASCAR

22. 4. 2016
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Příští měsíc bude stanici dominovat především fotbal. Ať už půjde o utkání ligy slovenské, ruské, portugalské nebo německé.

Vedle fotbalu bude k vidění i další série motoristických závodů NASCAR a dva golfové turnaje European Tour. Příznivci cyklistiky se mohou těšit na týdeník inCycle, ve kterém se bude rozebírat dění ze zákulisí profesionální cyklistiky.

Ze slovenské ligy budou odvysílány tři zápasy a z portugalské ligy budou k vidění do konce sezóny dva, stejně jako z ligy ruské. Nejvíce utkání bude vysíláno z Bundesligy a půjde o zápasy Bayernu Mnichov, který má šanci získat vedle mistrovského titulu i německý pohár. V průběhu měsíce května na Areně Sport uvidíte šest zápasů, mezi jiným Bayern Mnichov – Hannover 96 a také semifinále Ligy mistrů.

ČTĚTE TAKÉ: Slovak Sport se změní na Arena Sport, slibuje i nové atraktivní soutěže

V první polovině května bude pokračovat vysílání série golfových turnajů v rámci Europen Tour, a to marockým turnajem Trophee Hassan II, který se bude letos opět konat v hlavním městě Maroka, Rabatu. K vidění budou tři kola plus kolo finálové.

Dalším golfovým turnajem v rámci Europen Tour, na který se můžete těšit, bude AfrAsia Bank Mauritius Open pořádaný v Anahite na ostrově Mauricius a jde teprve o druhý ročník.

BRANDstorming tip2

A konečně příznivce rychlých vozů čeká na stanici Arena Sport pět závodů ze série NASCAR: Xfinity na okruzích v Doveru a Charlotte a Camping World Truck v Kansasu, Doveru a Charlotte.

Stanice Arena Sport je mj. dostupná u FreeSatu, O2, Skylinku či UPC.

Autor článku

Novinář a redaktor DigiZone.cz věnující se novodobému digitálnímu světu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).