Hlavní navigace

Atraktivnější HBO OD díky předpremiérám očekávaných seriálů?

6. 10. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Skupina placených filmových kanálů HBO se rozhodla zatraktivnit svou video-on-demand službu HBO OD exkluzivními předpremiérami. Diváci si nyní mohou v nabídce HBO OD vybrat i pořady, které se do vysílání HBO dostanou až později. Prozatím to platí o seriálu Boardwalk Empire o podsvětí Atlantic City, který natočil režisér Martin Scorsese. HBO začne seriál vysílat až v lednu, ale ochutnávka v podobě prvního dílu byla v nabídce HBO OD k dispozici již minulý měsíc. Říjnová nabídka HBO OD přichází s…

Skupina placených filmových kanálů HBO se rozhodla zatraktivnit svou video-on-demand službu HBO OD exkluzivními předpremiérami. Diváci si nyní mohou v nabídce HBO OD vybrat i pořady, které se do vysílání HBO dostanou až později. Prozatím to platí o seriálu Boardwalk Empire o podsvětí Atlantic City, který natočil režisér Martin Scorsese. HBO začne seriál vysílat až v lednu, ale ochutnávka v podobě prvního dílu byla v nabídce HBO OD k dispozici již minulý měsíc. Říjnová nabídka HBO OD přichází s předpremiérou třetí řady seriálu True Blood.

HBO OD je klasická video-on-demand služba, která dříve fungovala pod názvem HBO Digital. Je k dispozici předplatitelům balíčku kanálů HBO ve vybraných televizních službách jako je třeba IPTV služba O2TV. Již delší dobu se hovoří o tom, že HBO OD bude k dispozici předplatitelům HBO i přes Internet resp. přes osobní počítače, čímž by se rozšířila dostupnost služby. Konkrétní plány ale nejsou stále veřejně známé. (DigiZone.cz)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).