Hlavní navigace

Aukro.cz hlásí výrazně zvýšený zájem o online aukce

Jiří Macich ml.

Česká online aukční síň Aukro.cz oznámila, že už v polovině září bylo jejím prostřednictvím prodáno 7,2 milionu předmětů, což je o milion více než za celý loňský rok. Rostoucí oblibě online dražeb nasvědčuje i celkový počet vystavených aukcí, který za rok 2008 činil 13,5 milionu. Letos už v polovině devátého měsíce šlo ale o necelých 17,7 milionu aukcí.

Česká online aukční síň Aukro.cz oznámila, že už v polovině září bylo jejím prostřednictvím prodáno 7,2 milionu předmětů, což je o milion více než za celý loňský rok. Rostoucí oblibě online dražeb nasvědčuje i celkový počet vystavených aukcí, který za rok 2008 činil 13,5 milionu. Letos už v polovině devátého měsíce šlo ale o necelých 17,7 milionu aukcí.

Aktuálně je na Aukro.cz vystaveno téměř 2,5 milionu předmětů v 680 000 aktivních aukcích. Ve stejném období minulého roku to bylo 610 000 předmětů v 310 000 běžících aukcích. Nárůst počtu transakcí zaznamenáváme nejen u běžných uživatelů, ale také u firemních zákazníků. Tento trend přisuzujeme především faktu, že v době šetření firmy objevují dosud nevyužité cesty k zákazníkům s vysokou mírou efektivity, říká Pavlína Zábojníková, výkonná ředitelka Aukro.cz. (Tisková zpráva)

Našli jste v článku chybu?