Hlavní navigace

Aukro.cz: uživatelé chtějí platit moderně

Jiří Macich ml.

Traduje se, že čeští zákazníci nejsou nakloněni moderním platebním metodám a nechce se jim za objednané zboží platit předem. V minulosti to potvrdila i řada výzkumů a statistik. Proti nim jde ale průzkum, který nyní provedla aukční síň Aukro.cz. V něm téměř 70 procent oslovených uživatelů internetu uvedlo, že chce na internetu platit moderními platebními metodami. Překážkou prý není ani skutečnost, že to obvykle znamená platbu před dodáním zboží.

Traduje se, že čeští zákazníci nejsou nakloněni moderním platebním metodám a nechce se jim za objednané zboží platit předem. V minulosti to potvrdila i řada výzkumů a statistik. Proti nim jde ale průzkum, který nyní provedla aukční síň Aukro.cz. V něm téměř 70 procent oslovených uživatelů internetu uvedlo, že chce na internetu platit moderními platebními metodami. Překážkou prý není ani skutečnost, že to obvykle znamená platbu před dodáním zboží.

Aukro.cz argumentuje tím, že až 90 procent jeho uživatelů vyhledává platbu předem. Víc než polovina z nich pak preferuje běžný bankovní převod, který však obecně představuje komplikovaný a pomalý způsob bezhotovostní platby. Rychlý online převod, který v těchto dnech spouští Aukro, přináší odpověď na požadavky našich uživatelů, říká David Vychytil, provozní ředitel serveru Aukro.cz.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?
10. 5. 2011 1:12
Majka (neregistrovaný)

Detaily a diskusi o této aukci najdete na http://aukce-online.info/detail/aukce-online/aukro-cz-aukce/ , již přes 135 lidí zhodnotilo tuto aukci :) a obrazkový návod na registraci.

9. 5. 2011 16:49
Procházející (neregistrovaný)

Kniha o finančních podvodech na internetu by se dala sepsat také z příběhů lidí nakupujících na internetovém aukčním portálu Aukro.cz. Škody, které tam podvodníci napáchali za poslední léta, už dávno přesáhly milionové částky. Poslední velký skandál proběhl loni: podvodníci přes Aukro prodali starožitné předměty v celkové hodnotě více než tři miliony korun. Tedy prodali – většina kupujících pouze zaplatila, zboží se nedočkali...

http://www.penize.cz/spotrebitel/204489-drzte-si-srajtofli-v-siti-…