Hlavní navigace

Aukro umožňuje provozovatelům eshopů propojení se svým portálem

23. 11. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Aukro spolu s výrobci e-shopů vyvinulo řešení, které umožní propojení mezi eshopem obchodníka a portálem Aukro.cz. Propojení pomocí Aukro certified e-commerce solution mohou jako první využít klienti e-shopů od poskytovatelů FastCentrik.cz, ShopCentrik.cz, Shoptet.cz, inShop.cz a Religis.cz. Certifikovaného propojení mohou jako první využít přibližně tři tisícovky e-shopů běžících na Aukrem certifikovaných platformách. „Aukro představuje atraktivní obchodní kanál, na kterém se každý den prodá…

Aukro spolu s výrobci e-shopů vyvinulo řešení, které umožní propojení mezi eshopem obchodníka a portálem Aukro.cz. Propojení pomocí Aukro certified e-commerce solution mohou jako první využít klienti e-shopů od poskytovatelů FastCentrik.cz, ShopCentrik.cz, Shoptet.cz, inShop.cz a Religis.cz.

Certifikovaného propojení mohou jako první využít přibližně tři tisícovky e-shopů běžících na Aukrem certifikovaných platformách. „Aukro představuje atraktivní obchodní kanál, na kterém se každý den prodá 40 tisíc kusů zboží a je nejnavštěvovanější komerční stránku českého internetu. Pro e-shopy, které se na něj nově připojí, to představuje významnou podnikatelskou příležitost, “ říká David Vychytil, ředitel obchodního portálu Aukro.cz, a dodává: „Pokud na nabídku zareaguje jen jedno procento našich uživatelů, znamená to pro prodejce poptávku od 24 000 nových nakupujících.“ 

Content tip EARLY

Díky certifikovanému řešení mohou provozovatelé e-shopů propojit svůj ochod a Aukro a vystavovat zboží na Aukru jednoduše v administraci e-shopu. „Výhodou je nejen vystavování zboží, ale také přijímání objednávek. Ty jsou ukládány jako objednávky vzniklé v e-shopu,“ říká David Vychytil, ředitel obchodního portálu Aukro.cz. Naopak nevýhodou jsou chystané poplatky za vystavení zboží, pro obchodníky je to jen jiný způsob reklamy a přivádění zákazníků, u něhož bude záležete na ceně, na nákladech na získaného klienta a jeho obrat.

Aukro tímto zahájilo oficiální projekt certifikace e-shop platforem, který je otevřený všem výrobcům e-shopů. Provozovatelům e-shopů je k dispozici konzultační tým, který jim zajistí veškerou technickou pomoc ze strany Aukra. Současně s certifikací Aukro připravilo poplatkové prázdniny, které se vztahují na nové prodejce se statusem Aukro+. Ti tak mají možnost si od prosince vyzkoušet obchodování na Aukru aniž by museli platit poplatky za vystavení.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).