Hlavní navigace

Auto Motor und Sport nejpozději do konce března kompletně v češtině

Lukáš Polák

Program je v HD verzi dostupný prostřednictvím satelitní služby Skylink. Jeho provozovatelem je vydavatelství Motor Presse Stuttgart, které vydává také časopis Auto Motor und Sport.

Doba čtení: 1 minuta

Tematický kanál Auto Motor und Sport, který je věnovaný výhradně motoristickému sportu, potěší všechny fanoušky rychlých kol a hlučných motorů, jež ho doposud mohli sledovat v satelitní službě Skylink pouze v němčině nebo bulharštině. Nejpozději do 31. března příštího roku bude program kompletně lokalizován do českého jazyka. Oznámila to společnost IFC Media, která ho na našem a slovenském trhu zastupuje spolu s programy Slovak Sport.TV, Fashion TV, Euronews a dalšími.

K TÉMATU: Stanice Auto Motor und Sport HD v satelitní službě Skylink konečně česky

Auto Motor und Sport přináší automobilovým nadšencům nepřetržité zprávy o technologických novinkách v automobilovém průmyslu, dokumenty a rozhovory související s automobilismem a motoristickým sportem. Programovou strukturu doplňují rozsáhlé testování automobilových novinek, kde jsou detailně hodnoceny jejich jízdní vlastnosti, technologické novinky, doplněné výstižnými komentáři. Kromě vlastní produkce je programová struktura kanálu doplněna o mezinárodní licenční formáty.

Našli jste v článku chybu?