Hlavní navigace

Auto Motor und Sport nejpozději do konce března kompletně v češtině

26. 11. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Program je v HD verzi dostupný prostřednictvím satelitní služby Skylink. Jeho provozovatelem je vydavatelství Motor Presse Stuttgart, které vydává také časopis Auto Motor und Sport.

Tematický kanál Auto Motor und Sport, který je věnovaný výhradně motoristickému sportu, potěší všechny fanoušky rychlých kol a hlučných motorů, jež ho doposud mohli sledovat v satelitní službě Skylink pouze v němčině nebo bulharštině. Nejpozději do 31. března příštího roku bude program kompletně lokalizován do českého jazyka. Oznámila to společnost IFC Media, která ho na našem a slovenském trhu zastupuje spolu s programy Slovak Sport.TV, Fashion TV, Euronews a dalšími.

Cloud23

K TÉMATU: Stanice Auto Motor und Sport HD v satelitní službě Skylink konečně česky

Auto Motor und Sport přináší automobilovým nadšencům nepřetržité zprávy o technologických novinkách v automobilovém průmyslu, dokumenty a rozhovory související s automobilismem a motoristickým sportem. Programovou strukturu doplňují rozsáhlé testování automobilových novinek, kde jsou detailně hodnoceny jejich jízdní vlastnosti, technologické novinky, doplněné výstižnými komentáři. Kromě vlastní produkce je programová struktura kanálu doplněna o mezinárodní licenční formáty.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).