Hlavní navigace

Automobilky Mercedes a Porsche objevují možnosti, které jim přináší Smart TV

Známé značky dají možnost nahlédnout do zákulisí výroby luxusních vozů a chybět by neměly ani živé přenosy při představování novinek.
Lukáš Polák 1. 6. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Výrobci luxusních vozů Mercedes-Benz a Porsche uvolnily v uplynulých dnech aplikace pro chytré televizory, čímž pronikli na další platformu, kde mohou teoreticky oslovit potencionální zákazníky. Aplikace Mercedes.me a Porsche TV se objevily v chytrých televizorech od jihokorejské společnosti LG, konkrétně v modelové řadě 2014, kterou má k dispozici i autor tohoto textu. Televizní prostředí není pro automobilky úplně neznámým světem. Z minulosti například připomeňme stanici Renault TV, která se do konce roku 2012 vysílala na satelitní pozici 19,2 stupně východně a vydržela tu téměř tři roky.

CIF20

Z ARCHIVU: Automobilka Renault ukončila šíření svého nekódovaného kanálu na satelitu Astra

Aplikace Mercedes.me nabízí videa, galerie, novinky i informace o nových a použitých vozech. Můžete si tu mimo jiné filtrovat všechny funkce a obsahy a přizpůsobit je tak vlastním individuálním zájmům, a to, jak dodává automobilka, kdykoliv ve vlastním „hlavním vysílacím čase“. V době, kdy budou představovány novinky od Mercedesu, má zde být také možnost živě streamovanou událost sledovat. Zažijte fascinaci Porsche nyní na vašem televizoru. Užijte si vzrušující videa o našich vozech, Porsche Motorsport, Porsche Driving Experience, Porsche Classic a mnohem více, láká konkurenční automobilka, jejíž aplikace už byla dostupná ve Smart TV od Samsungu.