Hlavní navigace

Jižní Korea

Jižní Korea spustí první komerční 5G sítě, operátoři už oznámili ceny balíčků

V pátek 5. dubna 2019 v Jížní Koreji ožijí první světové 5G sítě, které budou komerčně dostupné koncovým mobilním zákazníkům. Aktualizace 17:40 – Prvním operátorem, který spustil komerční provoz 5G sítě pro mobilní telefony, se nakonec stal…

3. 4. 2019 14:52

Videopůjčovna Google Movies pronikla do televizorů LG, podporuje WebOS i NetCast

UVNITŘ VIDEO – Majitelé této značky už mají k dispozici mimo jiné služby Voyo.cz, Banaxi Videopůjčovna nebo HBO GO a FilmBox Live.

Doba čtení: 1 minuta

Další „hřebík do rakve“ 3D vysílání, LG odstraní z televizorů službu 3D World

LG 3D World (Svět LG ve 3D) byl majitelům 3D televizorů dostupný od svého spuštění v přibližně sedmdesáti zemích světa. Materiály byly produkované přímo touto firmou a jejími partnery.

Doba čtení: 1 minuta

Sociální síť Path mění majitele, koupil ji jihokorejský Daum Kakao

Na Path si možná už ani nepamatujete, je to jedna z mnoha sociálních sítí, která se „proslavila“ hlavně snahou odlišit se a vypadat jinak.

Doba čtení: 4 minuty

Automobilky Mercedes a Porsche objevují možnosti, které jim přináší Smart TV

Známé značky dají možnost nahlédnout do zákulisí výroby luxusních vozů a chybět by neměly ani živé přenosy při představování novinek.

1. 6. 2015 6:30
Doba čtení: 1 minuta

Samsung láká na Ultra HD, majitel nového televizoru získá část peněz nazpět

„Nadčasová technologie je otevřena novým možnostem, které další technologický vývoj přinese,“ konstatoval Jan Rautenkranc, produktový manažer TV/AV ve společnosti Samsung.

Doba čtení: 1 minuta

Služba sledovani.tv pronikla i do televizorů LG, dostupná je na modelech od roku 2012

Při využívání služby získáte do domácnosti další příjem televizních programů a na televizoru můžete využít všech možností IPTV, představuje produkt jeho provozovatel.

Doba čtení: 1 minuta

Kabelová televize UPC bude cílit nově na Asiaty, přidá i korejskou KBS World HD

UVNITŘ FOTO – V nabídce operátora se objeví také kulinářská stanice Mňam TV a nové rozhlasové stanice. Chybět tu nebudou mimo jiné stanice Blaník, Evropa 2 a Frekvence 1.

Doba čtení: 1 minuta

Samsung nasadí do letošních televizorů operační systém Tizen, otevře se vývojářům

UVNITŘ VIDEO – Smart Hub, jakási úvodní obrazovka televizorů Samsung, prošel řadou vylepšení. Nabídne nejpoužívanější ikony a obsah bude třídit podle preferencí uživatele.

Doba čtení: 1 minuta

Samsung ve spolupráci s Elko EP umožní ovládat domácnost skrze televizor

UVNITŘ VIDEO – Ovládání spotřebičů skrze televizor, případně tablet nebo mobilní telefon, se stává pro některé uživatele nezbytnou součástí takzvané chytré domácnosti.

Doba čtení: 1 minuta

Samsung přichází na trh s novými Ultra HD televizory, nabídnou i podporu HEVC

UVNITŘ FOTOGALERIE – Firma slibuje u své patentované technologie Upscaling tak dokonalou kvalitu obrazu, která se bude ve Full HD nebo HD Ready blížit rozlišení Ultra HD.

Doba čtení: 1 minuta

Dálkové ovládání od Samsungu rozpozná gesta a nabídne hlasové ovládání

UVNITŘ FOTO – Dálkové ovládání Samsung Smart Control mimo jiné obsahuje tlačítko „Multi- Link Screen“, které umožňuje uživatelům sledovat více obsahu najednou na jedné obrazovce.

6. 1. 2014 12:30
Doba čtení: 1 minuta

LG špehovala uživatele a data posílala na své servery, zjistil britský IT konzultant

Jason Huntley uvedl, že firma si monitorovala, co uživatel na televizoru přehrává a následně mu podle toho nabízela personalizovaný obsah. Společnost přikládá zjištění velkou závažnost.

Doba čtení: 2 minuty

Největší velmoci IPTV na světě? Čína, Francie, Spojené státy a Jižní Korea

Ke konci loňského roku mělo IPTV přes 75 milionů domácností na celém světě, zjistila v průzkumu agentura Point Topic

18. 4. 2013 14:25
Doba čtení: 1 minuta

LG sází u letošních modelů televizorů především na tenký rámeček a chytré funkce

UVNITŘ FOTO Produktové novinky pro letošní rok představila firma na včerejší tiskové konferenci. Výrobce také seznámil s tím, jaké pro letošní rok očekává trendy.

Doba čtení: 4 minuty

Samsung nabízí ve svých televizorech dva nové widgety pro české uživatele

Díky novým widgetům v televizorech Samsung si můžete nyní prohlédnout například aktuální vydání časopisu Stereo a Video, případně si vyzkoušet své znalosti řízení v Autoškole 2012.

Doba čtení: 1 minuta

Fashion TV bude dostupná v chytrých televizorech Samsung

Doba čtení: 1 minuta

Stane se ze značky Samsung chytrý televizor pro tuzemského diváka?

TÝDENNÍ REVIZE - Jihokorejská společnost Samsung představila tento týden ve svých televizorech widget Topfun videopůjčovna, který je zároveň první tuzemskou aplikací, která je dostupná také pro majitele této značky z loňského roku. Stále je však otázkou, kdy se dočkáme skutečně tuzemského obsahu v chytrých televizorech od Samsungu. Dlouho slibovaná Česká televize čeká již několik týdnů v Asii ke schválení a nový widget BBC News je bohužel a angličtině. Snad se v budoucnu dočkáme také nějakého toho zpravodajství…

25. 6. 2011 0:00
Doba čtení: 5 minut

Topfun přinese v Samsungu i exkluzivní premiéry. Nabídne filmy v HD i 3D

23. 6. 2011 8:00
Doba čtení: 1 minuta

BBC News spustila zpravodajství v chytrých TV. Dostupné je i v Česku

20. 6. 2011 6:30
Doba čtení: 1 minuta

Komerční televize mohou být spokojené. Reklama téměř zmizí z ČT

TÝDENNÍ REVIZE - Po ukončení terestrické digitalizace budou moci být spokojeny jak komerční televize, tak i veřejnoprávní médium z Kavčích hor, tedy alespoň co se týká reklamy. S největší pravděpodobností to vypadá tak, že komerční přestávky zmizí jak z programů ČT 1, tak i ČT 24. Zůstanou ale naopak na ČT 2 a ČT 4. Na této možnosti trvala především televize Nova, která pro tuto volbu lobovala také přímo ve svém vysílání prostřednictvím Televizních novin. ČT na zachování reklamy naopak netrvala. Peníze z výnosů reklamy na ČT poplynou mimo jiné na fond kinematografie.

Doba čtení: 5 minut

Videopůjčovna Topfun bude dostupná v televizorech Samsung

13. 6. 2011 8:05
Doba čtení: 2 minuty

Naděje na iVysílání od Samsungu ožívá. Firma ho poslala ke schválení

Doba čtení: 2 minuty

Samsung vyvinul vlastní 3D videotéku, letos ji nabídne v Evropě a USA

23. 3. 2011 8:31
Doba čtení: 1 minuta

Za měsíc začíná veletrh IFA 2010 v Berlíně. DigiZone.cz bude u toho

Přesně za měsíc, v době od 1. do 2. září pro odborníky a od 3. do 8. září pro širokou veřejnost, se koná v německé metropoli Berlíně jubilejní padesátý ročník veletrhu spotřební elektroniky IFA. Letos se bude mluvit a prezentovat především 3D zobrazování, a to i bez brýlí. IFA prezentuje trendy a novinky ze všech oblastí spotřební elektroniky. Server DigiZone.cz na této významné akci nebude chybět a prostřednictvím prvního článku vám dává možnost nahlédnout na to, na co se mohou návštěvníci veletrhu mimo jiné těšit.

Doba čtení: 6 minut

Samsung a Sharp ukončili po třech letech soudní spory o patenty na LCD

Doba čtení: 1 minuta

Televizory se satelitními tunery? Na jaře, slibuje manažer Samsungu

Pro sledování satelitní televize už nebude nutné k televizorům značky Samsung zapojovat set-top-box. Zhruba za dva měsíce firma uvede na český trh nové modely, které budou vedle tunerů pro příjem zemského či kabelového digitálního vysílání obsahovat i satelitní tuner. Některé z nich by zároveň měly být "3D ready", tedy schopné zvládat reprodukci trojrozměrného obrazu. Nejen o těchto novinkách, ale také o dotazech čtenářů DigiZone.cz jsme se bavili s regional Marketing managerem AV Czech & Slovak společnosti Samsung Ondřejem Lukáčem.

Doba čtení: 25 minut

Mobilní televize ano, mobilní televize ne

Nepamatuji se, že by se ohledně digitalizace televizního vysílání o něčem tak dlouze debatovalo bez výsledku, jako o zemském vysílání pro mobilní telefony. Rozhřešení nepřinesl ani druhý workshop Českého telekomunikačního úřadu (ČTÚ) o digitální dividendě, který proběhl toto úterý a středu v pražských Vysočanech.

Doba čtení: 2 minuty

Samsung v Česku nabídne televizory, které stahují informace z internetu

Doba čtení: 1 minuta

Studie: V Evropě se bude mobilní TV dařit až po roce 2010

18. 6. 2008 6:01
Doba čtení: do minuty