Hlavní navigace

Topfun přinese v Samsungu i exkluzivní premiéry. Nabídne filmy v HD i 3D

23. 6. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
23. 6. 2011

UVNITŘ FOTO Internetová videopůjčovna Topfun bude dostupná po dobu 365 dnů pouze v televizorech Samsung. Exkluzivní dohodu včera podepsaly oba subjekty v jedné z pražských kaváren na Starém městě. U této události nechyběl ani náš externí spolupracovník Čestmír Polák, který nás o novince referoval. Samsung tak přinesl novinářům další fakta o aplikaci, o níž vás DigiZone informoval již počátkem minulého týdne.

K TÉMATU: Videopůjčovna Topfun bude dostupná v televizorech Samsung

Videopůjčovna Topfun je jedním z lákadel, na které láká jihokorejský výrobce elektroniky u svých nových modelů, využívat ji však budou moci i majitelé televizorů starších. V tuto chvíli je k dispozici více než 800 českých a zahraničních filmů všech žánrů. Obsah poskytuje celkem 35 subjektů. Mezi ty nejznámější patří Warner Bros. a Universal Pictures. Zákazníci Samsungu se mohou těšit na filmové balíčky (pakety), ale také na novinky filmů, které jim přineseme až do obývacího pokoje už 14 dnů po kinopremiéře, uvedl při příležitosti podpisu smlouvy Radek Přikryl, manžer Topfun Media.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Naděje na iVysílání od Samsungu ožívá. Firma ho poslala ke schválení

ebf - tip do článku - debata

Společnost chystá jako novinku streamování placených televizních kanálů. Mezi prvními se představí i čtenářům našeho webu dobře známá Duck TV. Připravují se také filmové a sportovní kanály, takže zvláště pánové se mají rozhodně na co těšit. Ve fázi vývoje jsou také aplikace pro mobilní zařízení. Kromě streamovaného videa a HD filmů (zapotřebí bude pochopitelně patřičná rychlost připojení) se počítá v budoucnu také s 3D. Cena filmů se bude pohybovat od 45 do 53 Kč a jeho předplatitel získá licenci na 24 hodin. Platba bude probíhat formou SMS. Rozšířená nabídka by měla ve finále obsahovat až dva tisíce filmů.

Samsung podepsal exkluzivní smlouvu s Topfun Media na dobu jednoho roku. (Foto: Čestmír Polák, DigiZone.cz)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).