Hlavní navigace

Služba sledovani.tv pronikla i do televizorů LG, dostupná je na modelech od roku 2012

25. 3. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: LG
Při využívání služby získáte do domácnosti další příjem televizních programů a na televizoru můžete využít všech možností IPTV, představuje produkt jeho provozovatel.

Služba sledovani.tv, která zprostředkuje televizní vysílání přímo do vašeho televizoru, počítače nebo tabletu, pronikla k dalšímu výrobci elektroniky. Od pátku 13. března je možné tuto službu využívat také prostřednictvím značky LG Electronics. Sledovani.tv je dostupné konkrétně na modelech 2012 a mladších, v přípravě je také podpora operačního systému WebOS. Na platformě LG se nedávno objevila, jak již DigiZone.cz informoval, také internetová televize Stream.cz. Ta je k dispozici nejen pro televizory s podporou WebOS, ale také bez něho. Aplikace sledovani.tv je u LG dostupná pro stažení zdarma.

BRAND23 Workshop

Z ARCHIVU: Další firma nabídne možnost streamování programů bez vázanosti k operátorům

Počet partnerů, kteří službu nabízejí, není malý. Zájemci ho mohou najít na webových stránkách http://sledovanitv.cz/info/partneri. Při využívání služby získáte do domácnosti další příjem televizních programů a na televizoru můžete využít všech možností IPTV. Sledování Ordinace a Ligy mistrů současně tak již nebude žádný problém, píše na svém webu provozovatel služby, společnost sledovanitv.cz. Kromě televizorů LG je služba dostupná také u značek Samsung a Panasonic. DigiZone.cz se snažil firmu zkontaktovat s dalšími dotazy, ta ale na jeho dotazy vůbec nereagovala.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).