Hlavní navigace

Samsung nabízí ve svých televizorech dva nové widgety pro české uživatele

6. 4. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Díky novým widgetům v televizorech Samsung si můžete nyní prohlédnout například aktuální vydání časopisu Stereo a Video, případně si vyzkoušet své znalosti řízení v Autoškole 2012.

Jihokorejský výrobce poskytuje v rámci svých Samsung Apps dva nové widgety, které jsou určeny čistě pro potřeby českých uživatelů. Už minulý týden se tu objevila aplikace, která umožňuje nahlížet do časopisu Stereo a Video, od dnešního dne pak mohou zájemci prověřit své znalosti v Autoškole 2012. Obě aplikace vyzkoušel server DigiZone.cz na televizoru Samsung z roku 2010.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Jaké vlastnosti mají televizory Samsung pro rok 2012?

Stereo a Video je po serveru iDNES.cz, jehož aplikace je ovšem mnohem propracovanější, dalším tuzemským médiem, které proniklo do televizorů této značky. Zájemci mohou procházet například rubriky Audio a Video a přečíst si ve stručnosti aktuální vydání tohoto časopisu. Autoškola 2012 umožňuje vyzkoušet adeptům na řidičský průkaz jejich znalosti. Na začátku pouze uživatel vybere, o jakou skupinu má zájem (A, B, C, D a podobně), dále zvolí okruh otázek a může se pustit do testů.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: iVysílání ČT konečně v televizorech Samsung: letos v druhém pololetí

Samsung je na poli domácích widgetů v poslední době poměrně aktivní. Na začátku letošního roku už představil v Samsung Apps aplikaci, která informuje o aktuálním stavu zimních středisek v České republice. K dispozici je i stejný servis Sitour pro Slovensko. Do konce roku se pak u Samsungu objeví i widget pro videoarchiv Voyo.cz (Nova, Nova Sport) a slíbena je i po několikaletém odkládání aplikace iVysílání pro pořady České televize. Nadále se bude zvyšovat i počet zahraničních programů.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.