Hlavní navigace

Fashion TV bude dostupná v chytrých televizorech Samsung

30. 1. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
30. 1. 2012

Obsah módního a lifestylového kanálu Fashon TV bude brzo dostupný kromě klasického digitálního vysílání prostřednictvím takzvaných chytrých televizorů značky Samsung. Tento módní program, který je dostupný divákům i v České republice a na Slovensku, podepsal smlouvu se jihokorejským výrobcem o distribuci jejího archivu na platformě Smart TV. Obsah by měl být dostupný globálně.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Fashion TV má vlastní značku chytrého mobilního telefonu s Androidem

Fashion TV tak bude po evropské verzi britské zpravodajské stanice BBC druhou televizí, která nabídne svůj obsah po celém světě. Partnerství s Fashion TV rozšiřuje naši nabídku na úplně nový žánr a doplňuje naše zaměření na zcela osobní zážitek, uvedl šéf obsahových služeb společnosti Samsung Electronics pro Evropu Dan Saunders. Smlouva mezi touto nadnárodní firmou a Fashion TV je exkluzivní, to znamená, že po dobu čtyř měsíců nebude moci být dostupný nikde jinde. V první polovině tohoto měsíce se objevil v Samsung Smart TV také widget pro zpravodajský portál iDNES.cz.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).