Hlavní navigace

AVG 8.0 s webovým štítem míří na trh

27. 2. 2008
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost AVG Technologies, někdejší Grisoft, dnes oficiálně oznámila, že AVG 8.0, o jehož vývoji jsme vás již informovali, je dokončen a od zítra bude k dispozici. Osmá generace známého antiviru opět rozšiřuje svůj záběr. Kromě ochrany před viry (červy, trojany) a spywarem poskytuje rovněž osobní firewall a nový štít chránící uživatele před útoky vedeným přes webové stránky nebo instant-messaging. Finální produkty ve verzi AVG 8.0 s vylepšenými detekčními schopnostmi a efektivnější…

Společnost AVG Technologies, někdejší Grisoft, dnes oficiálně oznámila, že AVG 8.0, o jehož vývoji jsme vás již informovali, je dokončen a od zítra bude k dispozici. Osmá generace známého antiviru opět rozšiřuje svůj záběr. Kromě ochrany před viry (červy, trojany) a spywarem poskytuje rovněž osobní firewall a nový štít chránící uživatele před útoky vedeným přes webové stránky nebo instant-messaging. Finální produkty ve verzi AVG 8.0 s vylepšenými detekčními schopnostmi a efektivnější heuristickou analýzou nabízejí uživatelům další velmi významné rozšíření ochrany dat. Právě na vyhledávání a webový provoz vůbec jsme se zaměřili kvůli stále intenzivnějším webovým útokům, uvedl Karel Obluk, technický ředitel společnosti AVG Technologies. Produkty z řady AVG 7.5 budou podporovány do konce roku. (Tisková zpráva)

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.