Hlavní navigace

AVG koupila LPILevelPlatforms, která nabízí software pro vzdálenou správu IT

Martin Vyleťal

Akvizice rozšíří stávající služby AVG založené na cloudu. Firma do svých produktů integruje nástroje pro vzdálený monitoring a management.

Doba čtení: 1 minuta

Akviziční apetit společnosti AVG nekončí. Čtyři týdny poté, co oznámila převzetí firmy PrivacyChoice, míří pod její křídla tentokrát firma nabízející software pro vzdálenou správu IT. Kanadská LPILevelPlatforms se specializuje na software pro vzdálený monitoring a management (RMM) prostřednictvím vlastní platformy ManagedWorkplace. Ta umožňuje spravovat veškerou IT infrastrukturu, včetně jednotlivých zařízení, aplikací, sítí a cloudu.

Akvizice rozšíří stávající služby AVG pro malé a střední podniky založené na cloudu. Platforma ManagedWorkplace bude přidána do AVG CloudCare. Současně dojde také k integraci produkty jako RMM a Mobile Device Management (MDM) do stávajícího portfolia produktů AVG. Tato akvizice současně výrazně rozšíří distribuční síť AVG o více než 500 aktivních partnerů LPI LevelPlatformManagedServi­ceProviders (MSP).

Podmínky transakce nebyly zveřejněny. AVG však v souvisloti s převzetím LPILevelPlatforms očekává v druhé polovině letošního roku zvýšení výnosů o 5 milionů dolarů. V roce 2014 pak o 15 milionů dolarů.

Zdroj: tisková zpráva

Našli jste v článku chybu?