Hlavní navigace

AVG Technologies uvádí AVG Identity Protection

3. 3. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Společnost AVG Technologies zúročila nedávnou akvizici Sana Security a s využitím technologií této firmy uvádí na trh nový produkt jménem AVG Identity Protection, speciální software pro ochranu online identity. Ten má bránit krádeži hesel, odcizení podkladů k internetovému bankovnictví, čísel kreditních karet a dalších podobných informací. Používá tzv. behaviorální analýzu, která zjišťuje odchylky od standardního chování programů v počítači. Pokud odhalí cokoli podezřelého, odstraní hrozbu a…

Společnost AVG Technologies zúročila nedávnou akvizici Sana Security a s využitím technologií této firmy uvádí na trh nový produkt jménem AVG Identity Protection, speciální software pro ochranu online identity. Ten má bránit krádeži hesel, odcizení podkladů k internetovému bankovnictví, čísel kreditních karet a dalších podobných informací. Používá tzv. behaviorální analýzu, která zjišťuje odchylky od standardního chování programů v počítači. Pokud odhalí cokoli podezřelého, odstraní hrozbu a ukončí danou aktivitu ještě před zasažením uživatelových dat, popisuje novinku tisková zpráva.

AVG Identity Protection funguje zcela nezávisle na ostatní bezpečnostní výbavě, takže jej zájemci mohou pořídit ke svému stávajícímu antivirovému programu nebo firewallu. Podle AVG Technologies je nový produkt kompatibilní se všemi hlavními antiviry konkurence. Samotný program AVG Identity Protection vyjde na 595 korun (licence pro jednu instalaci). Je též nyní součástí balíčku AVG Internet Security 8.5, jehož maloobchodní cena činí 1129 korun.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).