Hlavní navigace

AXN bude od zítřka součástí kabelového vysílání UPC

20. 3. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Autor: 115393
20. 3. 2007

Předplatitelé kabelové nabídky Klasik od společnosti UPC se mohou počínaje 21. březnem začít dívat na nově zařazený televizní program AXN. Stanice, která vysílá především akční a dobrodružné pořady pro mladší diváky, rozšíří stávající nabídku bez navýšení ceny. Na AXN běží například třetí řada seriálu Ztraceni (televize Nova začala nedávno vysílat řadu druhou) a brzy se tu objeví také nový světově úspěšný seriál Jericho. Značka AXN je zárukou programu plného vzrušení, napětí a adrenalinu. Jsem si jist, že zákazníci kabelové televize UPC ocení jeho kvality, uvádí v tiskové zprávě ředitel HBO Ondřej Zach.

KL24

Zákazníci kabelové televize UPC v Praze, Ostravě, Brně, Liberci, Jablonci nad Nisou, Hradci Králové, Mladé Boleslavi a Ústí nad Labem budou moci AXN naladit hned zítra, a to v III. televizním pásmu (VHF). V dalších městech s kabelovou nabídkou UPC bude program nasazovaný do sítí postupně během následujících dní. Předplatitelé digitální satelitní televize UPC Direct mohou AXN sledovat již několik let. V nabídce kabelové televize Karneval, která je od prosince 2006 součástí skupiny UPC, je program dostupný také.

AXN vysílá v českém jazyce, 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. V České republice je distribuován společností HBO, kterou diváci znají jako producenta filmových kanálů HBO, HBO 2, Cinemax, Cinemax 2 a dokumentárního programu Spektrum.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor pracoval do ledna 2011 ve zpravodajství TV Z1. V redakci DigiZone.cz působil od startu v říjnu 2005 do dubna 2008 jako redaktor, pak i zástupce šéfredaktora.
Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).