Hlavní navigace

AXN začne vysílat 8. listopadu nové Charlieho andílky

24. 10. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
24. 10. 2011

Pamatujete si ještě na akční seriál Charlieho andílci ze sedmdesátých let? Pravděpodobně ano. Divákům ho nabídla nedávno kabelová a satelitní televize AXN. Ta chce na jeho úspěch navázat a v listopadu přinese jeho zcela novou verzi z letošního roku. Termín vysílání prvního dílu byl podle programových plánů stanice stanoven na úterý 8. listopadu ve 22 hodin. Vysílat se bude vždy s týdenní periodicitou.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Nové díly stand up comedy Na stojáka od HBO na webu týdeníku Reflex

Akční seriál Charlieho andílci, natočený v roce 2011 podle populárního hitu ze 70. let, vypráví o trojlístku odvážných a krásných soukromých vyšetřovatelek. První z nich je Abby Sampsonová (Rachael Taylorová), princezna z Park Avenue, z níž se stala zlodějka světového formátu. Druhou z hrdinek je Kate Princeová (Annie Ilonzehová), bývalá policistka z Miami, která ztratila snoubence i kariéru. Třetí z “andílků” je Gloria, zkompromitovaná vojačka, která umí perfektně zacházet s výbušninami, přiblížila mluvčí HBO Česká republika Pavla Brožková. V 70. letech si seriál získal popularitu tím, že ženy představil v rolích, které byly doposud představitelné pouze pro muže.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.