Hlavní navigace

Babicovy dobroty nahradí Nova pořadem U Haliny v kuchyni s Halinou Pawlovskou

15. 9. 2014
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Pro Halinu Pawlovskou není působení v novém kulinářském pořadu jediným angažmá na Nově. Objevuje se i v úspěšném seriálu Doktoři z Počátků, který běží v pondělí a ve středu večer.

Programovou novinku „U Haliny v kuchyni“ zařadí od soboty 4. října do vysílání televize Nova. Jak již z názvu vyplývá, jeho průvodkyní bude moderátorka, herečka, spisovatelka a novinářka Halina Pawlovská. Podle popisu je patrné, že právě Pawlovskou se Nova snaží nahradit svůj někdejší kulinářský formát Babicovy dobroty. Halina Pawlowská představí v netradiční roli kuchařky. Nepůjde ovšem pouze o vaření, na řadu se dostanou i její historky, vtipy a samozřejmě i glosy, kterými je Halina proslulá, prozradila mluvčí mediální skupiny Anna Suchá.

KL22_nominace

Halina Pawlovská při natáčení nového kulinářského pořadu TV Nova
Autor: TV Nova

Halina Pawlovská při natáčení nového kulinářského pořadu TV Nova

K TÉMATU: Babicovy dobroty končí, producent se nedohodl s Novou na pokračování

Pořad u Haliny v kuchyni budeme vysílat každou sobotu od 18:00 na obrazovkách televize Nova, tedy v čase, kdy se v řadě rodin chystají večeře. Pořad bude trvat zhruba 30 minut a unikátní bude v tom, že Halina Pawlowská bude pro diváky vařit přímo ve svém domě a ve své vlastní kuchyni, konstatovala šéfka programu Novy Alex Ruzek. Diváci se musí připravit na to, že nejsem kuchařka, ale hrozně ráda jím a vařím pro své blízké, takže se mohou těšit na osvědčené recepty, uvedla sama Pawlovská, která je na Nově taktéž jednou z tváří seriálu Doktoři z Počátků.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.