Hlavní navigace

Barrandov dávkuje novinky ke svému hudebnímu kanálu, zveřejnil seznam klipů

30. 7. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Web televize je přes hlavní stránku Televize Barrandov nedostupný, lze se na něj ovšem dostat po zadání přímého odkazu. Ten odhalil jeden z našich čtenářů.

Seznam videoklipů, které se objeví ve vysílání nového hudebního kanálu Barrandov Muzika, zveřejnil na jeho webu provozovatel stanice, stejnojmenná společnost, respektive její vlastník, mediální skupina Empresa Media, za níž stojí Jaromír Soukup. Klipy jsou na microsite (portálu stanice na webu TV Barrandov) řazeny abecedně a je možné je selektovat podle interpretů, názvu, případně data. Klipy, které si server DigiZone.cz vyzkoušel přehrát, už obsahovaly i logo kanálu, které obsahuje i známou hvězdu.

KL22 hlasovani

Podoba loga televize Barrandov Muzika u klipů zveřejněných na webu nové stanice
Autor: repro foto Barrandov Muzika

Podoba loga televize Barrandov Muzika u klipů zveřejněných na webu nové stanice

K TÉMATU: Stanice Barrandov Muzika už má logo a webovou stránku, odstartovat má 8. srpna

Na zveřejnění dalších informací na webu stanice Barrandov Muzika upozornil server DigiZone.cz v diskusním fóru jeho čtenář s nickem cosmo123. Ten uvedl, že web je sice ze stránek plnoformátové televize i stanic Kina Barrandov a Barrandov Plus nedostupný, nicméně lze se na něj dostat z přímého odkazu: http://www.barrandov.tv/hrajeme-na-prani/archiv-klipu. Právě z této stránky je patrné, že Barrandov Muzika bude hrát divákům také na přání, podobně jako její přímý konkurent – Šlágr TV hudebníka Karla Peterky.

Klipy jsou na webu řazeny abecedně a dostupné jsou i v HD kvalitě.
Autor: repro foto

Klipy jsou na webu řazeny abecedně a dostupné jsou i v HD kvalitě.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.