Hlavní navigace

Barrandov Muzika

RRTV: Další problém pro TV Barrandov, šperky Swarovski nabízela s neexistujícím certifikátem pravosti

UVNITŘ VIDEO – Zavádějící informace během teleshoppingového bloku nazvaného Klenot TV ocenila vysílací Rada pokutou ve výši půl milionu korun.

Doba čtení: 3 minuty

O2 TV získala terestrickou licenci, Barrandov souhlas k přejmenování Muziky a Signál vysílač v Táboře

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání udělila také pět pokut od pěti do deseti tisíc korun, mimo jiné kvůli klamavému teleshoppingu. Do března pak mohou zájemci zažádat o pražskou frekvenci 101,6 MHz.

Doba čtení: 6 minut

RRTV udělila pokutu TV Regina, zahájila správní řízení s Barrandov Muzika a rozporuje reklamu na Cetelem

Vysílání rádia Hey se nově dočkají posluchači z Třebíče a Jihlavy, rádio Čas začne vysílat v Břeclavi, Hodoníně a v Kyjově.

26. 1. 2017 12:00
Doba čtení: 2 minuty

RRTV zahájila správní řízení s O2, zákon měl porušit i pivovar Pegas

Rada pro rozhlasové a televizní vysílání na svém prvním letošním zasedání projednala 26 bodů programu, vyhodnotila 46 stížností, vydala čtyři upozornění na porušení zákona a rozhodla o zahájení čtyř správních řízení.

Doba čtení: 1 minuta

Konec roku svádí k rekapitulaci, klíčovými slovy se stalo DVB-T2, IPTV a HbbTV

TÝDENNÍ REVIZE – Od ledna začne Barrandov Muzika vysílat s novým přídomkem Family, přechod na DVB-T2 nabírá další zpoždění a většina českých stanic ukončí vysílání svých SD verzí na satelitu.

Doba čtení: 3 minuty

Barrandov Muzika změní název i obsah a skončí na satelitu

UVNITŘ PROGRAMOVÉ SCHÉMA – Stanice změní od ledna název i provozovatele. Navíc ukončí vysílání na satelitu a spolu s ní i všechny další stanice skupiny Barrandov v SD rozlišení.

Doba čtení: 4 minuty

Přichází Barrandov Family, budou i další díly Doktorky Kellerové

Barrandov Muzika skončí pod tímto jménem tento měsíc, vedle toho dojde i ke změně vlastnické struktury a oznámeno bylo i několik kontraktů s dodavateli obsahu.

Doba čtení: 2 minuty

Televizní tipy na středu: Vinnetou, Gorily v mlze nebo Ayrton Senna

UVNITŘ VIDEA – Pokud se chystáte strávit dnešní den před televizní obrazovkou, nabízíme vám několik programových tipů v rámci naší pravidelné rubriky.

Doba čtení: 2 minuty

Pondělní dovolené poznamenaly sledovanost, ani jeden pořad nepřesáhl milion diváků

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Do TOP 10 nejsledovanějších pořadů se probojovaly jen dva nezpravodajské pořady, série Panoptikum Města pražského a film Líbáš jako ďábel.

5. 7. 2016 9:44
Doba čtení: 2 minuty

Při absenci Ulice má „Ohnivák“ snadnou pozici. A jde nad milion

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Konkurencí pro Ohnivý kuře je zjevně pouze podvečerní Ulice. Tu ale v letním programovém schématu vystřídala Hospoda, která odstartovala na 408 tisících.

28. 6. 2016 9:50
Doba čtení: 2 minuty

ČT dotahuje v celoroční sledovanosti Novu

UVNITŘ TABULKY SE SROVNÁNÍM ROKŮ 2014 A 2013 – Během loňského roku vygenerovaly programy České televize ve věkové skupině diváků starších patnácti let podíl přes třicet procent.

Doba čtení: 5 minut

Rok 2015 na satelitu: Proměna Digi TV, konec Novy HD ve Skylinku i prolomení PowerVu

Letošní podzim přinesl na satelitu i start prvních kanálů ve formátu Ultra HD. Jedná se většinou o demo smyčky, k dispozici je ale už i pár klasických stanic, jako je třeba Fashion 4K.

Doba čtení: 9 minut

Rok 2015 v DVB-T: (nejen) start nových kanálů Primy a Barrandova a konec Active TV

Právě končící rok byl opět velmi bohatý na události týkající se pozemní digitální televize. Mimo jiné došlo i ke stěhování velkých regionálních televizí z multiplexu 3.

Doba čtení: 10 minut

Prima Comedy Central s lepším startem než Barrandov Muzika, zaujal South Park

UVNITŘ TABULKY – Stanice spoléhá zejména na distribuci prostřednictvím multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting, za níž stojí ostravský podnikatel Radim Pařízek.

Doba čtení: 1 minuta

Media Club bude vedle Primy a Óčka nadále reklamně zastupovat i TV Barrandov

Zastoupení stanic v reklamním prodeji bude v poměru Prima 46 %, Prima Cool 12 %, Prima love 7 %, Prima Zoom 7 %, Prima Max 2 %, skupina Barrandov 18 %.

Doba čtení: 2 minuty

TV Barrandov opět „kouzlila“ s logy, upravila identifikátory všech stanic

Barrandov dělal pokusy se svými logy několikrát již v uplynulých letech. Měnil například i velikost své hvězdy, která symbolizuje otevřenost směrem k televizním divákům.

Doba čtení: 1 minuta

Možné spojení televizí Senzi a Barrandov Muzika je opět o krok blíž realitě

Oba projekty spojuje osoba slovenského producenta Petera Núňeze. V Senzi TV figuruje jako předseda představenstva, v Barrandov Muzice je jedním ze dvou společníků.

Doba čtení: 1 minuta

Ordinace se stále drží pod 1,4 milionu diváků, v podílu na mladém publiku ji dohnalo Ano, šéfe!

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Prima bodovala zejména u mladšího publika od 15 do 54 let, v hlavním vysílacím čase od 19 do 23 hodin pokořila hranici 20 procent.

11. 9. 2015 9:32
Doba čtení: 3 minuty

Labyrint zopakoval úspěch z minulého týdne, u mladšího publika bodoval film Novy

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Celodenního podílu 6,54 % u publika staršího 15 let dosáhla včera plnoformátová Televize Barrandov. O úspěch se opět postarala Soudkyně Barbara.

8. 9. 2015 10:00
Doba čtení: 2 minuty

Vinaři těsně zvítězili nad Četnickými humoreskami, SuperStar je nedohnala ani u mladých

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ ZA KAŽDÝ KANÁL – Podvečerní sledovaností v neděli zamíchal kvalifikační zápas českých fotbalistů s Lotyšskem o účast na Euru 2016.

7. 9. 2015 10:24
Doba čtení: 3 minuty

Sledovanost Barrandov Muziky? První čísla nejsou nijak překvapivá

UVNITŘ TOP 5 POŘADŮ TELEVIZE – Stanice se zaměřuje na dechovku, country a šlágry prověřené časem, ovšem přezpívané novými interprety. Sází hlavně na distribuci v Regionální síti 8.

Doba čtení: 1 minuta

Už je to uděláno, už je to hotovo

Stane se z televize Barrandov hlásná trouba největší šanghajské společnosti, která si může brousit zuby na České aerolinie a další velké české firmy?

Doba čtení: 3 minuty

František Borovský se jako šéf programu Barrandovu vyplatil už po necelém půlroce

UVNITŘ GRAFY – Akvizice bývalého šéfa slovenské televize Joj přinesla skupině Barrandov nejlepší výkony v historii. A to se dá očekávat další růst po startu kanálu Barrandov Muzika.

4. 9. 2015 0:00
Doba čtení: 5 minut

Barrandov Muzika spustila zkušební vysílání v Regionální síti 8, na ostro startuje v sobotu

Barrandov Muzika je po Óčku Expres, TV Noe, Slovak Sportu 2, Sportu 5 a Mňam TV šestou stanici dostupnou bezplatně prostřednictvím nového multiplexu Českých Radiokomunikací.

Doba čtení: 1 minuta

Barrandov Muzika odhalila trumfy proti Šlágr TV, cílit chce i na milovníky country

TÝDENNÍ REVIZE – Nová stanice bude k dispozici v Regionální síti 8 Českých Radiokomunikací, satelitu Astra i u kabelových operátorů. Odstartuje přesně za týden.

Doba čtení: 5 minut

Barrandov Muzika odstartuje 5. září, bude v multiplexu Radiokomunikací i Skylinku

UVNITŘ PRESSKIT – „Velice nás těší, že rozšiřujeme naše „televizní řady“ o nový kanál, který je zaměřen převážně na hudební pořady,“ uvedl majitel skupiny Empresa Media Jaromír Soukup.

Doba čtení: 1 minuta

Barrandov Muzika získala licence, vysílat bude v DVB-T i na satelitu

Satelitní licence byla udělena na dobu dvanácti let a signál má být určen výhradně pro diváky v České republice. Stejný stav platí i pro pozemní distribuci.

Doba čtení: 1 minuta

Barrandov Muzika jako konkurence Šlágru? Nebojíme se, říká Karel Peterka

Majitel Šlágr TV komentuje pro DigiZone.cz plány skupiny Barrandov na start hudebního kanálu zaměřeného na lidovku. Má Barrandov Muzika šanci na úspěch?

24. 8. 2015 0:00
Doba čtení: 5 minut

Barrandov Muzika žádá RRTV o licenci, chce být v DVB-T i na satelitu

Nová televize má být přímým konkurentem stanice Šlágr TV. Na rozdíl od ní má však ambice oslovit i mladší publikum. Na projektu se podílí kromě Jaromíra Soukupa i Peter Nuňéz.

Doba čtení: 1 minuta

Provozovatel Barrandov Muziky popřel, že by start kanálu sliboval na 8. srpna

Kdy chystaný čtvrtý kanál z rodiny mediálního domu Empresa Media odstartuje, zatím není jasné. Provozovatel pro něj ještě nezískal licenci, a to pravděpodobně jeho start oddálilo.

Doba čtení: 1 minuta