Hlavní navigace

Prima Comedy Central s lepším startem než Barrandov Muzika, zaujal South Park

16. 12. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

UVNITŘ TABULKY – Stanice spoléhá zejména na distribuci prostřednictvím multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting, za níž stojí ostravský podnikatel Radim Pařízek.

Novou televizní stanici Prima Comedy Central, která v pondělí odstartovala, prozatím sledovaly řádově tisíce diváků. Vyplývá to z dat peoplemetrového měření, která má server DigiZone.cz k dispozici. Nejsledovanějším pořadem se stal podle očekávání animovaný seriál pro dospělé South Park, který si v pondělí večer nenechalo v době od 22:25 do 22:49 ujít 12 tisíc diváků při podílu na publiku (share) 0,53 %. U mladších diváků, tedy v kategorii od 15 do 54 let, získal seriál share necelé jedno procento.

ČTĚTE TAKÉ: Prima Max odstartovala úspěšně, u mladších diváků oslovila večer 5 % publika

Cloud23

Prima Comedy Central spoléhá zejména na distribuci prostřednictvím multiplexu 4 společnosti Digital Broadcasting, za níž stojí ostravský podnikatel Radim Pařízek. K dispozici je i na kabelu a v sítích IPTV operátorů. Ve sledovanosti se nový kanál provozovaný společností MTV Networks nejvíce blíží stanici Barrandov Muzika. Přestože program je v DVB-T (Regionální síť 8), na satelitu a u placených operátorů dostupný již několik měsíců, jeho sledovanost je prakticky zanedbatelná – pohybuje se maximálně v nízkých řádech tisíců diváků.

Nejpodrobnější data sledovanosti ze všech mediálních webů přináší DigiZone.cz každý den v rámci své prémiové sekce.

Top 5: Prima Comedy Central (14. 12. 2015)
Top 5: Barrandov MUZIKA (14. 12. 2015)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).