Hlavní navigace

Barrandov Muzika odstartuje 5. září, bude v multiplexu Radiokomunikací i Skylinku

Lukáš Polák

UVNITŘ PRESSKIT – „Velice nás těší, že rozšiřujeme naše „televizní řady“ o nový kanál, který je zaměřen převážně na hudební pořady,“ uvedl majitel skupiny Empresa Media Jaromír Soukup.

Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Čtvrtý televizní kanál skupiny Empresa Media, stanice Barrandov Muzika, odstartuje příští sobotu 5. září. Dnes o tom informoval provozovatel kanálu. Program bude k dispozici v Regionální síti 8 Českých Radiokomunikací, v nabídce satelitního operátora Skylink, v kabelové síti UPC Česká republika i IPTV síti společnosti O2 Czech Republic. Barrandov Muzika chce nabízet nejen dechovku, ale i country nebo oblíbené šlágry. Stanice doplní stávají portfolio Empresa Media, která čítá kanály TV Barrandov, Barrandov Plus a Kino Barrandov.

K TÉMATU: Barrandov Muzika získala licence, vysílat bude v DVB-T i na satelitu

WT100 obecný tip

Velice nás těší, že rozšiřujeme naše „televizní řady“ o nový kanál, který je zaměřen převážně na hudební pořady. Nová televizní stanice Barrandov Muzika se zaměří na žánrovou i lidovou hudbu prověřenou časem. Divákům přinese hudební produkci, která oslovuje nejen starší generaci, ale v novém aranžmá také mladší věkové skupiny. Věřím, že stejně jako naše další televizní stanice, kterými jsou TV Barrandov, Kino Barrandov a Barrandov Plus, si i nový kanál Barrandov Muzika získá své diváky, a bude je opravdu bavit, uvedl Jaromír Soukup, který je zároveň jednatelem nové stejnojmenné firmy.

Presskit_Barrandov_MUZIKA.pdf by Lukáš Lucky Polák