Hlavní navigace

TV Barrandov opět „kouzlila“ s logy, upravila identifikátory všech stanic

Lukáš Polák

Barrandov dělal pokusy se svými logy několikrát již v uplynulých letech. Měnil například i velikost své hvězdy, která symbolizuje otevřenost směrem k televizním divákům.

Doba čtení: 1 minuta

Společnosti Barrandov Televizní Studio a Barrandov Muzika upravily od počátku tohoto týdne velikost všech log svých kanálů, tedy nejen plnoformátové TV Barrandov, ale i jejich tematických klonů – Kina Barrandov, Barrandov Plus a již zmiňované Barrandov Muziky. Logo je nyní opticky menší a není tak výrazné, jako tomu bylo ještě nedávno. Dá se předpokládat, že televize tak reaguje na kritiku, která přikázala k nové podobě identifikátorů a jejich sjednocení od samotných diváků.

WT100 tip v článku Kabátová

K TÉMATU: TV Barrandov po necelých dvou letech opět změnila logo, sjednotila identifikátory stanic

Barrandov „kouzlil“ se svými logy několikrát již v uplynulých letech. Měnil například i velikost své hvězdy, která symbolizuje otevřenost směrem k televizním divákům, různými směry se posouval i název samotné televize, kdy se chvíli používalo označení TV Barrandov, poté Barrandov a nyní opět TV Barrandov. V uplynulých dnech podobu svých programů upravily mimo jiné i FilmBoxy společnosti SPI International. Do bílé barvy byl zvýrazněn celý název kanálů a zvýraznění se dotkly i barevné rámečky.

Nová podoba loga TV Barrandov používaná od října 2015
Autor: repro foto TV Barrandov HD

Podoba loga TV Barrandov používaná od října 2015 do konce minulého týdne

Aktuálně používaná podoba loga TV Barrandov nasazená od listopadu 2015
Autor: repro foto TV Barrandov

Aktuálně používaná podoba loga TV Barrandov nasazená od listopadu 2015

Našli jste v článku chybu?