Hlavní navigace

Možné spojení televizí Senzi a Barrandov Muzika je opět o krok blíž realitě

12. 11. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Oba projekty spojuje osoba slovenského producenta Petera Núňeze. V Senzi TV figuruje jako předseda představenstva, v Barrandov Muzice je jedním ze dvou společníků.

Spojení projektů Senzi TV a Barrandov Muzika je opět o krok blíž k realitě. Jak upozornil server Mediálne.sk, slovenská televize JOJ se zbavila svého podílu v první jmenované stanici a prodala ho producentovi Peteru Núňezovi. O tom, že JOJ Media House už nefiguruje ve struktuře společnosti Senzi a.s., se lze přesvědčit jednoduše pohledem do slovenského obchodního rejstříku. Núňez je zde uveden jako předseda představenstva firmy a od 15. října je jejím jediným akcionářem společnost Nunez NFE.

Cloud23

ČTĚTE TAKÉ: Sledovanost Barrandov Muziky? První čísla nejsou nijak překvapivá

Při pohledu do českého obchodního rejstříku lze pro změnu zjistit, že společníky firmy Barrandov Muzika, která se Senzi TV úzce spolupracuje a prakticky je pouze její překlopenou českou verzí, jsou opět Peter Núňez spolu s Jaromírem Soukupem, který skrze společnost Barrandov Televizní Studio provozuje i stanice TV Barrandov, Kino Barrandov a Barrandov Plus. Podle prozatím neoficiálních, dříve publikovaných informací mělo ke spojení obou televizí dojít na přelomu roku 2015 a 2016. Žádná ze zúčastněných stran to ale nepotvrdila.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).