Hlavní navigace

Barrandov nabídne místo silvestrovských estrád české filmy

24. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

24. 11. 2010

Digitální plnoformátová televize TV Barrandov nabídne na Silvestra divákům, kteří nebudou chtít sledovat estrádní zábavu a humorné scénky, alternativu. Místo nich přichystala na poslední den letošního roku velkou dávku českých snímků. V jejím vysílání se tak například objeví filmy Indiáni z Větrova, Volejte Martina, Hvězda padá vzhůru, Ryba na suchu, O medvědu Ondřejovi nebo Kam pánové, kam jdete.

KL22_nominace

ROZHOVOR: Ředitelka TV Barrandov: Plán pro příští rok? Chceme podíl na divácích 7 až 8 %

Ze zahraničních snímků pak Barrandov odvysílá Báječného tučňáka na létajících strojích, Mé jméno je Nikdo; Kdo najde přítele, najde poklad nebo Grand restaurant pana Septima. Ani na Silvestra nebudou dětští diváci ochuzeni o svůj večerní blok Animáček s Gumídky, Šmouly a Lokomotivou Tomášem. Jediný pořad, který by mohl ve vysílání připomenout loučení s uplynulými tři sta šedesáti pěti dny, bude ve 23:59 Vítání Nového roku 2011. Filmem, jenž potěší diváky 1. ledna od 20 hodin, je Pohádka o Malíčkovi z roku 1985.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.