Hlavní navigace

Bezvládí na Intervalu CZ

8. 11. 2001
Doba čtení: do minuty

Sdílet

Jak jsme vás minulý týden informovali, dosavadní šéfredaktor Intervalu CZ Miroslav Kučera přešel do „utajovaného“ projektu Knihy iDnes (dříve Unis Publishing). Vzhledem k tomu, že uprázněné místo šéfredaktora Intervalu CZ stále není obsazeno, nelze se divit tomu, že na tomto technologickém serveru dnes mezi články vyšel rozhovor s se zaměstnancem oddělení PR & Promotion České televize a že aktuálním tipem je první číslo ezinu Sova v síti, které „vyjde“ 26. března 2001. Pokud se bezvládí na…

Jak jsme vás minulý týden informovali, dosavadní šéfredaktor Intervalu CZ Miroslav Kučera přešel do „utajovaného“ projektu Knihy iDnes (dříve Unis Publishing). Vzhledem k tomu, že uprázněné místo šéfredaktora Intervalu CZ stále není obsazeno, nelze se divit tomu, že na tomto technologickém serveru dnes mezi články vyšel rozhovor s se zaměstnancem oddělení PR & Promotion České televize a že aktuálním tipem je první číslo ezinu Sova v síti, které „vyjde“ 26. března 2001. Pokud se bezvládí na Intervalu protáhne, může to být impuls pro konkurenci, která se zatím Intervalu příliš netýkala.

Autor článku

Autor se zabývá výkonovým marketingem na internetu. Pracoval pro Advertures, Dobrý web a Outrider. Martin byl dříve redaktorem Lupy a dalších periodik o IT.