Hlavní navigace

Bill Gates nevyloučil další odklad Windows Vista

13. 7. 2006
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

V úterý jsme vás informovali, že se Microsoft podle slov svých čelních představitelů pokusí vydat Windows Vista opravdu v lednu 2007, nicméně stále ještě hlavní softwarový architekt redmondského softwarového giganta Bill Gates se nechal slyšet, že splnění tohoto slibu je možné jen s osmdesátiprocentní pravděpodobností. Existuje tedy dvacetiprocentní pravděpodobnost dalšího odkladu nástupnického systému Windows XP – nejrozšířenějšího operačního systému současnosti. Microsoft evidentně mírní svůj…

V úterý jsme vás informovali, že se Microsoft podle slov svých čelních představitelů pokusí vydat Windows Vista opravdu v lednu 2007, nicméně stále ještě hlavní softwarový architekt redmondského softwarového giganta Bill Gates se nechal slyšet, že splnění tohoto slibu je možné jen s osmdesátipro­centní pravděpodobností. Existuje tedy dvacetiprocentní pravděpodobnost dalšího odkladu nástupnického systému Windows XP – nejrozšířenějšího operačního systému současnosti. Microsoft evidentně mírní svůj ještě nedávno sebejistý tón při vyhlašování termínu vydání Windows Vista na leden 2007. Je tak docela možné, že nakonec dojde na slova analytické společnosti Gartner, která předpověděla odložení vydání Windows Vista až na duben 2007. (BetaNews)

Už koncem června Microsoft odložil další svůj klíčový produkt Office 2007 ze října na konec letošního roku.

Autor článku

Autor je nezávislý novinář a publicista věnující se informatice, elektronice a telekomunikacím. V těchto oborech i podniká. Se serverem Lupa.cz spolupracuje již řadu let jako externí redaktor.