Hlavní navigace

Blesk.cz a DeníkSport.cz čelí DDoS útoku

Jiří Macich ml.

Servery vydavatelství Ringier se opakovaně v krátké době staly terčem DDoS útoku. Minulý týden jsme vás informovali o útoku na slovenský bulvární server Čas.sk a tento týden oznámilo vydavatelství Ringier také útok na své české projekty, konkrétně bulvární server Blesk.cz a sportovní zpravodajský server DeníkSport.cz. Akce neznámých útočníků vypukla už v pondělí 29. září krátce po poledni. Vydavatelství Ringier společně se svými partnery na odstranění problému aktivně pracuje a snaží se…

Servery vydavatelství Ringier se opakovaně v krátké době staly terčem DDoS útoku. Minulý týden jsme vás informovali o útoku na slovenský bulvární server Čas.sk a tento týden oznámilo vydavatelství Ringier také útok na své české projekty, konkrétně bulvární server Blesk.cz a sportovní zpravodajský server DeníkSport.cz. Akce neznámých útočníků vypukla už v pondělí 29. září krátce po poledni. Vydavatelství Ringier společně se svými partnery na odstranění problému aktivně pracuje a snaží se důsledky útoku maximálně eliminovat. Za dočasnou nedostupnost stránek se tímto všem čtenářům omlouváme, uvádí Ringier ČR ve své dnešní tiskové zprávě.

Našli jste v článku chybu?
2. 10. 2008 6:57
Martin V (neregistrovaný)
Pánové jsou soudci vkusu a budou rozhodovat o tom co je dobré a co špatné?
2. 10. 2008 1:54
AHA, SIP (neregistrovaný)
Kdokoliv to dela ma moji plnou podporu. Jeste byste meli zatocit s dalsi ceskou zumpou - SIPem a AHA. Jen tak dal chapci! Zamestnancum Blesku vzkazuji: jste prasata!