Hlavní navigace

Blesk.cz spustil sekci věnovanou digitalizaci

18. 2. 2009
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

18. 2. 2009

Server bulvárního deníku Blesk spustil speciální webovou stránku, která, jak se zdá, by měla být do budoucna věnována digitalizaci. Na adrese www.blesk.cz/di­gitalne najdou čtenáři prozatím pouze jediný článek, který informuje o tom, že analogové vysílání bude v Evropské unii vypnuto v roce 2012. V textu je dále uveden odkaz na záznam chatu s národním koordinátorem Zdeňkem Duspivou, kterého si Blesk.cz pozval začátkem února.

Krok vydavatelství Ringier zřídit na webu Blesku sekci pro digitální vysílání, by nebyl žádným překvapením. Bulvární deník se věnoval tomuto fenoménu poslední doby za několik měsíců poměrně obsáhle. Kromě již zmíněného chatu seznámil s digitalizací naposledy křehčí část publika ve svém suplementu Blesk pro ženy. Průvodce digitalizací pak přinesl v listopadu loňského roku, který bohužel obsahoval řadu manipulativních prvků.

ČTĚTE TAKÉ:
Blesk.cz si pozval na chat národního koordinátora Duspivu
Digitální osvětu zkouší i Blesk pro ženy
Dnešnímu průvodci digitalizací v deníku Blesk se raději vyhněte

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.