Hlavní navigace

Blesk: Nejvlivnější v českém showbyznysu zůstává ředitel TV Nova

23. 11. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

23. 11. 2007

Nejvlivnější osobností českého showbyznysu zůstává ředitel televize Nova Petr Dvořák. Vyplývá to z příslušného žebříčku, který sestavil deník Blesk pro dnešní přílohu. Mezi 50 nejvlivnějšími lidmi se umístili především ředitelé různých médií, agentur či vydavatelství, ale jsou mezi nimi například i moderátoři, zpěváci nebo režiséři, jako Leoš Mareš, Karel Gott nebo Jiří Adamec. Redaktoři Blesku a Blesk magazínu sestavili žebříček na základě informací o sledovanosti televizí, poslechovosti rádií, čtenosti novin nebo návštěvnosti filmů.

cif-tip-téma-foto

Podle Blesku se sice televizi Nova letos nedařilo tak, jak se čekalo, ale vítězem žebříčku se přesto jako loni stal její šéf Petr Dvořák. Na dalších místech ale nastaly velké posuny, uvádí Blesk. Ze čtvrtého na sedmé místo se propadl šéf Primy Aleksandras Cesnavius, z desátého na šestadvacáté místo ředitel Sazky Aleš Hušák a pátou pozici ztratil prezident soutěže Miss ČR Miloslav Zapletal, kterého letos Blesk umístil na deváté místo.

Zdroj: ČTK

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.