Hlavní navigace

Blogy, které si v únoru zasloužily honorář

12. 3. 2007
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Ač krátký měsíc, nabídl i únor na blozích na Lupě spoustu zajímavého čtení. Několik nových blogů přibylo, jejich autorům samozřejmě držíme palce v soutěži o váš zájem a naše honoráře. Ty vyplácíme každý měsíc na základě redakčního výběru z nejzajímavějších a nejkvalitnějších spotů. Za únor tedy získávají honoráře autoři těchto blogů:

Ač krátký měsíc, nabídl i únor na blozích na Lupě spoustu zajímavého čtení. Několik nových blogů přibylo, jejich autorům samozřejmě držíme palce v soutěži o váš zájem a naše honoráře. Ty vyplácíme každý měsíc na základě redakčního výběru z nejzajímavějších a nejkvalitnějších spotů.

Za únor tedy získávají honoráře autoři těchto blogů:

http://jankuv­.blog.lupa.cz
http://jilm.blog­.lupa.cz
http://skritkuv­.blog.lupa.cz
http://nishka­m.blog.lupa.cz
http://suchy.blog­.lupa.cz

Všem oceněným blogerům děkujeme za pěknou práci a ostatním držíme palce, aby se v příštím ocenění dostalo i na ně. A máte-li pocit, že dokážete psát ještě lépe, není důvod váhat – stačí u nás založit blog, začít jej plnit kvalitním obsahem (věnovaným převážně Internetu a IT) a peníze mohou začít chodit i vám.

Byl pro vás článek přínosný?

Autor článku

Autor je ředitelem médií vydavatelství Internet Info. V letech 2005 – 2008 působil jako šéfredaktor serveru Lupa.cz. Vystudoval Fakultu informatiky MU a Fakultu sociálních věd UK. Online komunikaci se věnuje i na svém blogu www.alesmiklik.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).