Hlavní navigace

Skupina Bon Jovi má nový videoklip. Propaguje i 3D televizi

8. 11. 2010
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
8. 11. 2010

UVNITŘ VIDEO Jeden z nejmenovaných výrobců elektroniky si jako dobrý marketingový tah pro propagaci 3D zobrazování vybral americkou rockovou skupinu Bon Jovi. Ta nedávno vydala album Greatest Hits a právě z toho pochází také písnička What Do You Got?. Ta kromě jiného propaguje 3D domácí zábavu přibližně od času 1:07, kdy se manželé dostanou do svých pokojů a na obrazovce sledují se speciálními brýlemi právě klip skupiny vedené zpěvákem Jonem Bon Jovi.

Bon Jovi prodali po celém světě více jak 125 milionů alb. Na hudebním poli působí již téměř třicet let, od roku 1983, a odehráli více než dva a půl tisíce koncertů. Jejich prozatím posledního alba The Circle se prodaly zatím tři miliony kusů. Skupina se objevila také na včerejším ceremoniálu MTV Europe Music Awards 2010, kde převzala cenu Global Icon. Mezi hity Bon Jovi patří například Livin‘ On a Prayer, Lie to Me, It’s My Life, Always a řada dalších. Zatím poslední singl What Do You Got? vyšel 26. října.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.