Hlavní navigace

3D TV

Přehled špičkových televizorů za akční ceny

UVNITŘ TABULKA – Je nám jasné, že není právě to nejlepší období pro nákup nové TV, ale u špičkových kousků to velkou roli nehraje. Podívejme se proto na výjimečné nabídky toho NEJ, NEJ, NEJlepšího.

Doba čtení: 9 minut

UPC: Ultra HD je sexy, ale není na pořadu dne. Aktuálně se věnujeme aplikacím v našich boxech

UVNITŘ GALERIE – O aktuálních plánech i situaci na trhu kabelové televize se rozhovořili programový ředitel UPC Petr Kacafírek a tiskový mluvčí společnosti Jaroslav Kolár.

Doba čtení: 12 minut

Projekce posledního dílu internetového seriálu Pěstírna proběhne na karlovarském filmovém festivalu

Premiéra posledního dílu internetového thrilleru Pěstírna z produkce Stream.cz proběhna v rámci 52. ročníku filmového festivalu v Karlových Varech.

14. 6. 2017 15:00
Doba čtení: 1 minuta

Nové televizory 2017: Jak jsou na tom s extra funkcemi a přípravou na DVB-T2

AKTUALIZOVÁNO – Obeslali jsem všechny masové výrobce a zeptali se jich, jak jsou jejich letošní novinky připraveny například na HbbTV 2.0, HDR, 3D, či jaký používají u svých chytrých televizorů operační systém.

Doba čtení: 8 minut

Chcete dětem ukázat budoucnost? Kupte jim virtuální brýle, opravdové a od Mattela

UVNITŘ VIDEO – Právě potřebám dětského uživatele jsou 3D brýle Mattel View-Master maximálně přizpůsobeny. Rodiče zase příjemně překvapí cenou, základní balíček lze pořídit za částku lehce přesahující šest set korun.

Doba čtení: 8 minut

OLED s menší obrazovkou a další novinky Panasoniku pro tento a příští rok

UVNITŘ GALERIE – Na stránkách výrobce se už objevují letošní novinky a vidět je především HDR u 4K přístrojů a také několik nových OLED. Jsou tu ale i věci trochu ukryté, a přesto zajímavé.

Doba čtení: 6 minut

Jaké budou televizory Sony pro sezónu 2017/18

UVNITŘ FOTOGALERIE A VIDEO – Na webových stránkách výrobce se objevují první nové modely, včetně řady OLED uvedené na CES 2017. Tou nejviditelnější zprávou je podpora HDR už od nejnižších modelů.

Doba čtení: 6 minut

Mimořádné „televizní“ nákupy na přelomu roku 2016/17

V tomto přehledu se zaměříme na TV, které jsou v momentální slevové akci u největších prodejců, a to bez ohledu na úhlopříčku, parametry a cenu. Pospěšte si ale. Akce někdy končí už 4. ledna.

29. 12. 2016 0:00
Doba čtení: 15 minut

Epson EH-LS10500 nabídne rozlišení Ultra HD a podporu HDR

UVNITŘ GALERIE – Chuťovka pro opravdové a hlavně movité nadšence má motorový posun objektivu, 3D s regulací hloubky a rozumí si i s přehrávači Blu-ray 4K.

4. 10. 2016 14:00
Doba čtení: 1 minuta

Další český 3D film se má jmenovat Psychopompos a natáčejí ho studenti

UVNITŘ GALERIE A VIDEO – Ke krátkému filmu na motivy stejnojmenné básně H. P. Lovercrafta napsala scénář Lucie Gukkertová, která ho bude taktéž režírovat.

Doba čtení: 1 minuta

Acer K650i: LED projektor se světelným tokem 1.400 lumenů a 3D Ready

UVNITŘ GALERIE – Novinka, která se dostane na trh během dvou týdnů, má nabídnout především překvapivě vysoký světelný tok (LED!) a také kompaktní provedení.

10. 6. 2016 12:05
Doba čtení: 1 minuta

LG Signature OLED aneb LG OLED65G6V aneb První pohled na zázrak

Dvojí název pro špičku nejšpičkovitější v podání výrobce, který OLED stále věří. Věří a doufá? Nebo věří a ví? To bohužel ví jen on sám.

Doba čtení: 13 minut

DVB-T2 v Česku nabírá zpoždění. Start zřejmě až v příštím roce

TÝDENNÍ REVIZE – Kdy by u nás mělo začít řádné TV vysílání v DVB-T2, pokud se původně deklarovaný červnový termín nestihne? V úvahu připadají i Vánoce.

12. 3. 2016 0:00
Doba čtení: 4 minuty

Pseudo3D míří do důchodu aneb situace u televizorů pro rok 2016

Po nedávném oznámení/neoznámení Samsungu a TP Vision, že končí s podporou pseudoprostorového obrazu, jsme se podívali i na situaci u dalších výrobců.

Doba čtení: 3 minuty

Další „hřebík do rakve“ 3D vysílání, LG odstraní z televizorů službu 3D World

LG 3D World (Svět LG ve 3D) byl majitelům 3D televizorů dostupný od svého spuštění v přibližně sedmdesáti zemích světa. Materiály byly produkované přímo touto firmou a jejími partnery.

Doba čtení: 1 minuta

Významní vysílatelé postupně upouštějí od šíření programů ve 3D

Za poslední dva měsíce oznámily ukončení vysílání ve 3D tři subjekty. I když byly z různých koutů světa, všechny se shodly více méně na tom samém – o tento formát nebyl dostatečný zájem.

Doba čtení: 1 minuta

Maďaři uvidí finále Ligy mistrů ve 3D. Zákazníkům ho nabídne satelitní UPC Direct

Stereoskopický přenos zápasu mezi Borussií Dortmund a Bayernem Mnichov budou moci sledovat všichni zákazníci služby UPC Direct na kanálu Sport 1 HD

Doba čtení: 1 minuta

LG rozdává k vybraným 3D televizorům zdarma 3D kamery nebo 3D filmy na Blu-ray

Firma se rozhodla podpořit prodej vybraných modelů 3D televizorů rozdávání voucherů v hodnotě až 7 000 korun

2. 5. 2013 13:00
Doba čtení: 1 minuta

Už příští týden: odborná konference Radiokomunikace 2012 v Pardubicích

Třídenní akce se koná od 31. října do 2. listopadu 2012 v pardubickém Domu kultury Dukla pod záštitou předsedy Rady Českého telekomunikačního úřadu Pavla Dvořáka

22. 10. 2012 9:00
Doba čtení: 2 minuty

Technologické novinky na veletrhu IFA Berlín: z některých přecházel zrak

UVNITŘ FOTOGALERIE – Veletrh IFA, který se každoročně koná v Berlíně, je největší evropskou událostí v oblasti spotřební elektroniky. Byl na ní i DigiZone.cz.

Doba čtení: 6 minut

Podívejte se na fotogalerii z největšího veletrhu spotřební elektroniky v Evropě

DigiZone.cz byl na zahájení veletrhu IFA, z něhož vám přinese sérii článků. Této akce se zúčastní přes 1400 vystavovatelů z 50 zemí. Zájem českých firem je téměř nulový.

Doba čtení: 1 minuta

Panasonic nabízí v prodejnách Electro World sledování olympijských přenosů ve 3D

UVNITŘ FOTO Všechny prodejny Electro World v České republice a na Slovensku poskytují tuto službu po dobu celé olympiády zdarma. Panasonic je oficiálním partnerem her.

Doba čtení: 1 minuta

Eurosport nabídne v 3D na satelitu přenosy French Open a letní olympiády

Program využije kapacitu uvolněnou po vypínání analogového satelitního vysílání v Německu na pozici 19,2 stupně východně

Doba čtení: 1 minuta

Čekají nás revoluční olympijské hry. Nabídnou dva a půl tisíce hodin přenosů

Neuvěřitelnou dávku přímých přenosů dostanou sportovní fanoušci z letošní olympiády v Londýně, která opět přinese velký posun v oblasti televizní zábavy. Diváci se mají rozhodně na co těšit.

Doba čtení: 5 minut

Televizory Panasonic pro rok 2012: nechte se unést skvělým designem!

Největším překvapením každoročního setkání zaměřeného na nové výrobky Panasonicu byl rozhodně nový televizní design, někdy až uchvacující a hlavně „ne-podobný“ konkurenci, takže se na prodejně neztratí. Firma zkrátka předvedla, že umí, i když jí to někdy trvá déle, jak mi v zákulisí potvrdil nejmenovaný designér. Přidat by se k povedenému návrhu měl ale i účinný marketing. Techniku, resp. technologii má až pár detailů Panasonic zvládnutou výborně, teď má ale i dokonalý vizuální styl.

Doba čtení: 14 minut

Letošní olympiáda pro Čechy i ve 3D? Je to pravděpodobné

Doba čtení: 1 minuta

Televizory Samsung pro rok 2012: nejen „chytré“, ale i upgradovatelné!

S čím letos přijde na evropské trhy výrobce televizorů Samsung? Firma minulý týden sezvala novináře z celého starého kontinentu do Prahy, kde v Kongresovém centru na Samsung European Foru 2012 představila nejen televizní, ale i počítačové a další novinky pro letošní rok. Řeč byla ale především o televizorech. Přístup k nim totiž změnil, a to opravdu radikálně. Klíčovým slovem už není jen „chytré“, to se bere jako samozřejmost. Klíčem jsou nyní tři „chytré“ okruhy: „chytrá interakce“, „chytrý obsah“ a „chytrý vývoj“.

Doba čtení: 13 minut

Nekódovaný kanál Arte HD připravil na 19. února den 3D

14. 2. 2012 11:08
Doba čtení: 1 minuta

LG: Nepůjčujte si v kině špinavé a poškrábané 3D brýle, vezměte si naše

Doba čtení: 1 minuta

Čína vyvinula vlastní Smart TV, chytré televizory značky Changhong

Doba čtení: 1 minuta