Hlavní navigace

Borland hledá kupce. Prodává Delphi

Jiří Macich ml.

Borland hledá kupce pro své vývojářské produkty Delphi, C++ Builder, C# Builder a JBuilder. Případný kupec získá zmíněné produkty, know-how, zaměstnance i stávající zákazníky. Borland totiž mění své priority a prodejem těchto produktů si chce uvolnit ruce. David Intersimone (viceprezident společnosti) uklidňuje stávající uživatele, že vývoj Delphi ani dalších produktů prodejem neskončí. Naopak slibuje, že prodej bude znamenat flexibilněji vývoj zmíněných produktů. (Blog.borland.com)

Borland hledá kupce pro své vývojářské produkty Delphi, C++ Builder, C# Builder a JBuilder. Případný kupec získá zmíněné produkty, know-how, zaměstnance i stávající zákazníky. Borland totiž mění své priority a prodejem těchto produktů si chce uvolnit ruce. David Intersimone (viceprezident společnosti) uklidňuje stávající uživatele, že vývoj Delphi ani dalších produktů prodejem neskončí. Naopak slibuje, že prodej bude znamenat flexibilněji vývoj zmíněných produktů. (Blog.borland­.com)

Našli jste v článku chybu?
13. 2. 2006 12:41
uživatel si přál zůstat v anonymitě
Programoval jsem od Turbo Pascal 3.0, pak s Borland C++, s Delphi od 1.0, pracoval s Paradoxem, Interbase a vzdy to bylo v pohode. Borland me srozumitelne nazvy promennych, ne jako Mrkvosoft ve stylu lpszMln, vsechno bylo v pohode a ted tohle. Vubec to nechapu. To zase managment vymyslel nejaky nesmysl, podobne jako to bylo s prejmenovanim na Inprise a zase zpatky.
9. 2. 2006 13:58
Tak to je hlina... prodavat neco, co mi ve sve dobe doslova zachranilo kuzi pred krachem (aneb vratme se o 10 let zpet) a dale tvrdit, ze je to kvuli prioritam... podobne blahove MS ubezpecoval vyvojarskou zakladu FoxPro a kdepak ho mame dneska?

Jestli duvodem nebudou uplne jine veci, nez se nam tu PR managori snazi namluvit?