Hlavní navigace

Brazzers TV Europe míří do nabídky mobilní televize od T-Mobilu

24. 9. 2015
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Značka Brazzers je na českém a slovenském trhu dostupná od 1. ledna loňského roku, kdy nahradila erotický kanál Private Spice. Stanice posílila evropskou produkci pro dospělé.

Mobilní operátor T-Mobile by měl zařadit podle informací serveru DigiZone.cz od října do nabídky své služby Mobilní TV tematický kanál Brazzers TV Europe. Po Playboy TV půjde již o druhý erotický program v nabídce tohoto operátora. Playboy TV je dostupný aktuálně v Mobilní TV spolu s Eurosportem 2 v testovacím režimu. Zařazení Brazzers TV Europe je součástí plánovaného rozšíření mobilní televize od T-Mobilu, které je prozatím neoficiálně naplánováno na 1. října. Stanice pravděpodobně nebude součástí stejného programového balíku jako Playboy TV.

ICTZ23

Z ARCHIVU: Hard erotický kanál Private Spice končí, na trh vstupuje značka Brazzers

Značka Brazzers je na českém a slovenském trhu dostupná od 1. ledna loňského roku, kdy nahradila erotický kanál Private Spice. Proměnou (rebrandingem) programu se do vysílání dostal větší podíl evropské produkce. Na obou trzích bývalé federace tuto stanici zastupuje společnost Channels, která má pod svým patronátem při jednání s operátory také stanice Reality Kings, Playboy TV a Adult Channel. Brazzers TV Europe je svým provozovatelem prezentována jako jedinečný hardcore zážitek z přední světové produkce. Stanice vysílá 24 hodin denně a každý den nabízí dvě premiéry.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.