Hlavní navigace

Británie bude hledat nového Ježíše v show, kterou budou moci vidět i Češi

13. 3. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
13. 3. 2012

Jako pokladnice neomezených nápadů se může českému divákovi jevit Velká Británie, ve které vzniká skutečně řada originálních pořadů a formátů. S dalším takovým přijde letos v létě na svou obrazovku tamní komerční kanál ITV 1, jehož signál je možné sledovat díky satelitnímu vysílání družice Astra 1N i v České republice. Věhlasný hudební skladatel Andrew Lloyd Weber v něm bude hledat hvězdu pro svůj muzikál Jesus Christ Superstar.

ICTZ23

ČTĚTE TAKÉ: Talent a The Voice UK startují ve stejný den. Čemu dáte přednost?

Přípravu nové show potvrdila včera sama ITV. Pomocníky v chystaném formátu Superstar, který by mohl některým našim čtenářům vzdáleně připomínat před dvěma lety vysílaného Robina Hooda na Primě, budou Weberovi zpěvačka a bývalá členka skupiny Spice Girls Melanie C a další hvězda hudebního nebe, která bodovala především v osmdesátých letech – Jason Donovan. Netřeba však zájemcům prozrazovat, že srovnání Robina Hooda a Superstar by značně pokulhávalo v neprospěch českého formátu. Hledání nové hvězdy pro Weberův muzikál bude mnohem větší a velkolepější.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.