Hlavní navigace

Britská ITV zveřejnila vánočního průvodce. Na co se mohou těšit čeští satelitní diváci?

Lukáš Polák

UVNITŘ DOKUMENT ITV si pro své diváky připravila řadu filmů, které odvysílá ve vysokém rozlišení. Na své si přijdou jak děti, tak i dospělí. Britská ITV vysílá na satelitu nekódovaně.

Doba čtení: 2 minuty

Britská vysílací společnost ITV zveřejnila na konci minulého týdne programového průvodce, který se týká vánočních svátků na jejích kanálech ITV 1 až ITV 4. Díky tomu, že signál z družice Astra 1N je možné zachytit také nad územím České republiky, budou se moci těšit z její sváteční nabídky také naši diváci, tedy pochopitelně za podmínky, že mají svou parabolu natočenou na pozici 28,2 stupně východně. ITV nabídne o vánocích řadu speciálů svých oblíbených pořadů i některé společenské formáty.

K TÉMATU: Jaké budou Vánoce na nekódovaných TV ze zahraničí? Plné koncertů i atraktivních filmů

Jedním z hlavních lákadel bude dokument The Spice Girls Story: Viva Forever! Stanice ITV 1, kterou je možné sledovat ze satelitu také v HD verzi, odhalí zákulisí jedné z nejpopulárnějších dívčích kapel Velké Británie, přinese rozhovory s jejími bývalými členkami, interview s příbuznými a známými a zaměří se i na členy týmu, kteří „tahali“ za nitky v zákulisí. Dokument je připraven na 24. prosince a nebude jedinou hudební událostí na ITV 1. Televize nabídne 1. ledna koncert Gyryho Barlowa a jeho přátel. Barlow je známou postavou britského společenského života. Působí i jako porotce v X Factoru.

ČTĚTE TAKÉ: Hudební fanoušci se mají na co těšit. 3sat nabídne na Silvestra opět atraktivní koncerty

Pokud bychom měli jmenovat některé speciály seriálů, které se na obrazovce ITV 1 objeví, půjde například o Panství Dowton. Z toho viděli čeští diváci na programu ČT 1 prozatím dvě série, v Británii byla letos odvysílána třetí. Na leden jsou pak připraveny tři nové díly Vražd v Midsomeru. Co se týká zahraničních filmů, těch bude na ITV 1 celá řada. Dospělí se mohou těšit na Lásku nebeskou, Trable v ráji, Prázdniny, Pokání, King Konga, Ostrov nebo Zemi mrtvých, děti pak například na Toy Story 1, 2; Prasátko Babe (oba dva díly) nebo Grinche. Všechny filmy by měly být odvysílány v HD kvalitě.

Našli jste v článku chybu?