Hlavní navigace

Britská petice za nižší ceny nových Windows Vista

Jiří Macich ml.

Čeští zákazníci nejsou jediní, kterým se nelíbí vysoká cena Windows Vista na místním trhu ve srovnání s cenou v USA. Britové od poznámek v diskuzních fórech přešli k internetové petici, ve které se dožadují, aby ministerský předseda Tony Blair zatlačil na Microsoft. Organizátoři petice uvádějí, že ve Velké Británii stojí nejdražší edice Windows Vista zvaná Ultimate 350 liber, kdežto v USA v přepočtu jen 195 liber a přitom v nich není žádný rozdíl a to včetně jazykové mutace systému. V České…

Čeští zákazníci nejsou jediní, kterým se nelíbí vysoká cena Windows Vista na místním trhu ve srovnání s cenou v USA. Britové od poznámek v diskuzních fórech přešli k internetové petici, ve které se dožadují, aby ministerský předseda Tony Blair zatlačil na Microsoft. Organizátoři petice uvádějí, že ve Velké Británii stojí nejdražší edice Windows Vista zvaná Ultimate 350 liber, kdežto v USA v přepočtu jen 195 liber a přitom v nich není žádný rozdíl a to včetně jazykové mutace systému. V České republice nyní obchodníci na česká krabicová Windows Vista Ultimate přijímají předobjednávky. Ceny se pohybují okolo 13.000 Kč. Cena anglické verze, která je ihned k odebrání, se příliš neliší. (cdr.cz)

Našli jste v článku chybu?
6. 3. 2007 19:41
Rudý pryč. (neregistrovaný)
Netahej sem politiku a jdi si do Kremlu kopat za soudruhy. Neříkam že jsou ostatní svatoušci a že nemají ve stranách komanče ale celou levici bych zakázal... tak jako se zakazal třeba fašismus.
27. 2. 2007 15:45
standardy jsou casto omilanym zastupnym problemem - za uspechem MS neni nedodrzovani MS (a naopak za uspechem ostatnich produktu neni jejich dodrzovani) ale spise obchodni strategie.. prechod na konkurencni veci nebude mit prilisny dopad - a v dlouhem horizontu budeme stejne zpet u terminalovych rezimu a kdo to asi tak povede :-)