Hlavní navigace

Bývalý ředitel STV se šéfem ČTK nestal. Novým ředitelem je Jiří Majstr

10. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 3. 2011

UVNITŘ FOTO Redaktor serveru Česká média a bývalý generální ředitel Slovenské televize Radim Hreha se generálním ředitelem České tiskové kanceláře (ČTK) nestal. Jak dnes informovala sama zpravodajská agentura, její novou hlavou je Jiří Majstr. Ten je v současné době šéfem zpravodajství ČTK a jedním z nejbližších spolupracovníků nynějšího generálního ředitele Milana Stibrala, jenž k letošnímu 9. červnu na funkci rezignoval.

ČTĚTE TAKÉ: Agentura ČTK je zatím stále bez nového generálního ředitele

Content 23

Nový šéf získal svůj mandát suverénně. Podle ČTK bylo hlasování jednomyslné. Kandidát, který byl vybrán, nejlépe splňuje požadavky na funkci generálního ředitele, a to především realistickou vizí o dalším směrování agentury, manažerskými a profesními zkušenostmi, flexibilitou, se kterou zavádí inovace na pracovišti, i vzděláním a svými jazykovými znalostmi, konstatovala předsedkyně Rady ČTK Pavla Valčáková. O pozici se celkem ucházelo sedm kandidátů.

Nový generální ředitel ČTK Jiří Majstr (Foto: profil Jiřího Majstra na Facebooku)

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).