Hlavní navigace

Pořad Čápi s mákem nahradí na Primě od 31. března Trampoty Petra Novotného

10. 3. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

 Autor: 115393
10. 3. 2011

Zábavný kulinářský pořad Čápi s mákem, který na obrazovce televize Prima neuspěl, nahradí druhá nejsledovanější komerční stanice v zemi od 31. března další jarní novinkou, formátem Trampoty. Diváky jím bude provázet bavič a moderátor Petr Novotný. Novinářům to dnes oznámila mluvčí televize Prima Jana Mrákotová. Pořad se tak postaví do přímého souboje s Vysokou hrou na ČT 1 a Ordinací v růžové zahradě TV Nova.

K TÉMATU: Prima stáhne Čápy s mákem, nahradí je reprízami speciálů Top Star

Tvůrci pořadu v čele s Petrem Novotným a režisérem Jiřím Adamcem slibují nejen zábavu, ale také celou řadu zajímavých hostů. Diváci se mohou těšit například na Jiřího Mádla, Kateřinu Brožovou a Jana Čenského, upozornila Mrákotová. Podle samotného Novotného by pak pořad měl kombinovat prvky one man show a klasickou talk show. Diváci by se měli dočkat také scének a skečů vždy na dané téma. Novotný se vrací na obrazovku Primy po sedmi letech.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.