Hlavní navigace

@CascadedBug si tak dlouho dělal legraci z Twitteru, až ho Twitter několikrát odstavil

24. 6. 2012
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

Tento týden přinesl drobné problémy pro Twitter -  po delší době se dostavily výpadky, dost důkladné na to, aby ani na „velrybu“ nezbývala kapacita systému. Twitter problém řešil několik hodin, dokonce i nějakou tu hodinu nefungoval skoro vůbec. K zodpovědnosti za výpadek se dokonce přihlásila jakási hackerská skupina. Důvodem výpadků ale nakonec prostě opravdu byly jenom technické problémy, které Twitter později okomentoval slovy, že šlo o „kaskádovou chybu“. Tedy chybu, která se projevovala…

Tento týden přinesl drobné problémy pro Twitter -  po delší době se dostavily výpadky, dost důkladné na to, aby ani na „velrybu“ nezbývala kapacita systému. Twitter problém řešil několik hodin, dokonce i nějakou tu hodinu nefungoval skoro vůbec. K zodpovědnosti za výpadek se dokonce přihlásila jakási hackerská skupina. Důvodem výpadků ale nakonec prostě opravdu byly jenom technické problémy, které Twitter později okomentoval slovy, že šlo o „kaskádovou chybu“. Tedy chybu, která se projevovala „přeskakováním“ na další související systémy.

Celé by to bylo málo humorné, kdyby se neobjevil účet @CascadedBug, který si začal z problémů Twitteru dělat legraci. Až tak dobrou legraci, že si vysloužil zablokování. A poté odblokování. A poté ještě několikrát zablokování a odblokování.

Cloud 22 temata

First I'm ‚suspended,‘ then I'm not, then I'm ‚suspended again,‘ now I'm not. Am I the only bug in this mainframe?

Poučení? Dělat si legraci z Twitteru na Twitteru? Není to až tak zdaleka jednoduché.

Zdroj: CascadedBug parodies Twitter's crashes, gets suspended

Autor článku

Konzultant a publicista, provozuje www.pooh.cz. Podle některých si myslí, že rozumí všemu, sám je však přesvědčen o pravém opaku a ani v 30+ letech nedokázal přijít na to, jak mít peníze a nepracovat.