Hlavní navigace

Časopis Radio Revue o dálkovém příjmu rozhlasu a televize tento měsíc zdarma

29. 12. 2011
Doba čtení: 1 minuta

Sdílet

29. 12. 2011

Zájemci o dálkový příjem rozhlasového a televizního vysílání na všech vlnách si mohou tento měsíc stáhnout zdarma časopis Radio Revue, který každý měsíc vydává pro své členy Československý DX klub (CSDXC). K dispozici je na oficiálních stránkách CSDXC prostřednictvím tohoto odkazu. Soubor o velikosti 11,4 MB si je možné uložit do počítače použitím pravého tlačítka a volby Uložit jako….

Z ARCHIVU: Časopis Československého DX klubu skončil v tištěné podobě

Pro čtenáře DigiZone.cz budou zajímavé zejména dvě rubriky, a to FM-TV, která se věnuje dálkovému příjmu rozhlasu a televize, zejména v pásmech VKV, UHF a VHF, a Satelit, jež připravuje Václav Hrubec. Ten se v oblasti příjmu signálu z družice pohybuje již od 80. let minulého století. Zájemci se s prosincového Radio Revue dozvědí také o zajímavých tipech na stanice v dalších pásmech a mohou se mimo jiné seznámit i s tím, jak vypadalo setkání členů CSDXC v Olomouci.

Autor článku

Od září 2007 do ledna 2016 byl redaktorem DigiZone.cz. Kromě problematiky pirátství satelitní TV se zajímá také o dálkový příjem televize a VKV rozhlasu.